11:19 2020 Rugsėjo 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Planuojama, kad remonto darbai bus atliekami iš viso 16 butų, o vienu metu preliminariai numatoma remontuoti iki 8 butų

  VILNIUS, rugsėjo 16 — Sputnik. Seimo kanceliarija paskelbė apie Seimo viešbučio butų paprastojo remonto darbų pirkimą. Informaciją patvirtina Centriniame viešųjų pirkimų portale (CVPP).

  Skelbime nurodoma, kad perkami viešbučio butų, kurių orientacinis plotas yra 900 kv. metrų, paprastojo remonto (apdailos, santechnikos įrengimo) darbai.

  Pradinė sutarties vertė yra 407 tūkst. eurų be PVM. Paraiškų dalyvauti pirkimo konkurse laukiama iki rugsėjo 29 dienos.

  Seimo statute nurodyta, Seimo nario įgaliojimų laikotarpiu jam suteikiama gyvenamoji patalpa Seimo viešbutyje gyventi kartu su šeimos nariais, jeigu Seimo narys to pageidauja. Pirmąja eile gyvenamoji patalpa Seimo viešbutyje suteikiama Seimo nariui, neturinčiam ir per pastaruosius penkerius metus iki prašymo pateikimo dienos nuosavybės teise neturėjusiam gyvenamosios patalpos Vilniaus miesto savivaldybės teritorijoje ir ne toliau kaip 25 km nuo Vilniaus miesto savivaldybės administracinės ribos.

  Be to, statutas numato, kad Seimo nariams, išskyrus turinčius ar per pastaruosius penkerius metus nuosavybės teise turėjusius gyvenamąsias patalpas Vilniaus miesto savivaldybės teritorijoje ir ne toliau kaip 25 km nuo Vilniaus miesto savivaldybės administracinės ribos, gyvenimo Seimo viešbutyje išlaidos (už šaltą ir karštą vandenį, elektros energiją, dujas, šiluminę energiją ir komunalines paslaugas) kompensuojamos Seimo valdybos nustatyta tvarka.

  Dar šia tema

  Dvigubi žaidimai — dvigubi standartai. Kaip VRK sprendžia Guogos dalyvavimą rinkimuose
  Šiemet dėl Lietuvos Seimo nario kėdžių kovos 22 milijonieriai
  Daugiau nei 80 procentų kandidatų į Seimo narius turi aukštąjį išsilavinimą
  Solidžiausiam šiemet dėl Seimo nario kėdės kovosiančiam kandidatui — 86 metai
  Tegai:
  viešbutis, Seimo nariai, Seimas

  Svarbiausios temos