23:27 2021 Vasario 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1417)

  "Klaipėdos keleivinio transporto" darbuotojui COVID-19 buvo nustatyta rugpjūčio pabaigoje, nuo tada ir buvo sustabdytas bilietų pardavinėjimas

  VILNIUS, rugsėjo 17 — Sputnik. Klaipėdos miesto autobusuose vairuotojai vėl pardavinėja keleiviams bilietus, pranešė Klaipėdos savivaldybės spaudos tarnyba. Tvarka atnaujinta nuo šiandienos, rugsėjo 17-osios.

  Rugpjūčio 28 dieną, paaiškėjus vairuotojo apsikrėtimo COVID-19 infekcija faktui bendrovėje "Klaipėdos autobusų parkas", prevencine tvarka buvo sustabdyta prekyba bilietais miesto autobusuose. Nustačius, kad šitas atvejis netapo plitimo židiniu, grįžtama į buvusį režimą.

  Tačiau "Klaipėdos keleivinio transporto" vadovas Andrius Samuilovas pabrėžia, kad grąžinus bilietų pardavinėjimą autobuse, jokiu būdu nereiškia, kad skatinama tokia bilietų įsigijimo forma.

  "Atvirkščiai, kaip tik skatiname visus keleivius pereiti prie e. bilieto vartojimo. Taip yra ir saugiau, ir pigiau. E. bilietas kainuoja tik 0,64 Eur, tuo tarpu perkant iš vairuotojo tenka mokėti jau visą eurą. E. piniginę galima pasipildyti ir internetu, ir kioskuose, o neturintys bilieto kortelės gali nusipirkti kartinį bilietą telefonu. Taigi ragintume nedelsiant keisti savo įpročius į pažangesnius pasirenkant sau patogiausią atsiskaitymo būdą", — cituojamas pranešime Samuilovas.

  Tikėtina, kad bilietų pardavimas miesto autobusuose vėl bus laikinas. Besikeičianti epidemiologinė situacija bet kuriuo momentu gali priversti grąžinti buvusį apribojimą.

  Savivaldybė taip pat primena, kad saugumo reikalavimai keliaujantiems autobusais lieka tokie patys — privalomas kaukių dėvėjimas, rankų dezinfekavimas autobuso salone esančiu skysčiu, saugių atstumų laikymasis.

  Trečiadienio duomenimis, Lietuvoje iš viso patvirtinti 3442 COVID-19 atvejai, tebeserga 1216 asmenų, 2125 pasveiko.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1417)
  Tegai:
  Klaipėda, koronavirusas, COVID-19

  Svarbiausios temos