18:51 2020 Spalio 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1704
 • RUB93.0481
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Vairuotojui pareikštas įtarimas dėl vairavimo išgėrus, kai girtumas viršija 1,5 prom., o keleiviui — dėl pareigūno papirkimo

  VILNIUS, rugsėjo 17 — Sputnik. Vairuotojo bendrakeleivis bandė papirkti policijos pareigūnus po to, kai automobilio vairuotojas buvo sučiuptas neblaivus prie vairo, apie tai pranešė Policijos departamentas.

  Rugsėjo 16-osios naktį, apie 04:00, Šiauliuose, P. Cvirkos gatvėje, patruliavusių pareigūnų dėmesį patraukė "Mercedes Benz E250" automobilis. Transporto priemonė be jokių priežasčių keitė važiavimo juostas, vinguriavo keliu, paskui pasuko į Tilžės gatvę. Pareigūnai nutarė patikrinti, ar prie vairo neblaivus vairuotojas.

  Gatvė Vilniuje, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  Sustabdžius automobilį įtarimas pasitvirtino. "Mercedes Benz E250" vairavo šiuo metu Estijoje gyvenantis 30-metis Latvijos pilietis. Alkoholio matuokliu jam buvo nustatytas 1,82 prom. girtumas. Šalia vairuotojo sėdėjo irgi neblaivus keleivis — 29 metų taip pat Latvijos pilietis. Jie paaiškino, kad yra apsistoję Šiauliuose, nes čia komandiruoti pagal įmonės, kurioje dirba, kontraktą su lietuviais.

  Patruliai paaiškino, kad vairuotojas privalės vykti į policijos komisariatą. Dėl to, kad vairavo apsvaigęs, jam bus pradėtas ikiteisminis tyrimas, o automobilis nuvežtas į automobilių saugojimo aikštelę.

  Vairuotojo bendrakeleivis, priėjęs prie pareigūno, pradėjo įtikinėti jį susitarti. Už tai, kad automobilis nebūtų sulaikytas, o jo draugas paleistas, siūlė 1000 eurų kyšį.

  Kai kyšio siūlytojas su savo pasiūlymu nuo pareigūno vis neatstojo, vadas apie bandymą papirkti informavo Šiaulių apskrities policijos budėtoją ir buvo priimtas sprendimas pradėti ikiteisminį tyrimą dėl papirkimo.

  Abu latviai atsidūrė areštinėje. Vairuotojui pareikštas įtarimas dėl vairavimo išgėrus, kai girtumas viršija virš 1,5 prom., o keleiviui — dėl pareigūno papirkimo.

  Dar šia tema

  Biržų rajone į ligoninę lydimas agresyvus ligonis sužalojo policijos pareigūnę
  Vilniuje nustatyti įtariamieji, piešiantys grafičius
  Du pagyvenę grybautojai pasiklydo Klaipėdos rajono miške
  Tegai:
  kyšininkavimas, vairavimas išgėrus, policija, Šiauliai

  Svarbiausios temos