09:03 2020 Spalio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1852
 • RUB91.4095
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pažymima, kad perėjus aviacijos saugumo patikrą, antrame oro uosto aukšte, daugiau kaip 80 kvadratinių metrų plote, lankytojams įrengta žaidimų zona, knygų ir kitų leidinių skaitykla, patogūs krėslai bei kitos skrydžio laukimą palengvinančios veiklos

  VILNIUS, rugsėjo 17 — Sputnik. Laukiantieji skrydžio Vilniaus oro uoste galės praleisti laiką naujoje laisvalaikio erdvėje "Play and Read" ("Žaisk ir Skaityk"), praneša Vilniaus oro uosto spaudos tarnyba.

  Pabrėžiama, kad šioje zonoje užsiėmimai numatyti ir patiems mažiausiems keliautojams, ir vyresniems oro uosto lankytojams. 

  Ši laisvo laiko praleidimo vieta padės keleiviams su šeimomis smagiau ir prasmingiau praleisti laukimo laiką. 

  "Ankščiau keliaujančių šeimų atžalos, o ir patys tėvai, mėgdavo piešti ant specialių tentų, kuriuos buvome įrengę kitoje oro uosto dalyje, po terminalo remonto darbų nusprendėme ne tik palikti šią pramogą, bet ir įrengti specialią erdvę, kurioje būtų galima atsipalaiduoti prieš skrydį ir turiningai jo laukti", — sako Lietuvos oro uostų Keleivių patirties valdymo skyriaus vadovė Rasa Petraitienė.

  Pasak jos, ši zona įrengta minimaliais kaštais ir įtraukiant oro uosto darbuotojus — antram gyvenimui prikelti senojo VIP terminalo baldai, panaudoti jau anksčiau įsigyti žaislai, o edukacinius žurnalus ir knygas pakviesti atnešti oro uosto darbuotojai.

  Детская игровая и развлекательная зона в Вильнюсском аэропортe
  Laisvalaikio zona Vilniaus oro uoste "Play and Read"

  Tuo pačiu pabrėžiama, kad visuose Lietuvos oro uostuose yra laikomasi ypatingų saugumo reikalavimų, todėl naujai įrengtoje "Play and Read" erdvėje lankytojai taip pat kaip ir kitose erdvėse prašomi laikytis saugaus atstumo, dėvėti asmens apsaugos priemones, naudotis čia pat esančiomis dezinfekcijos priemonėmis.

  Dar šia tema

  Daugiau nei 200 baltarusių gavo leidimus atvykti į Lietuvą
  Nuo pirmadienio nebebus vykdoma sienų kontrolė oro ir jūrų uostuose
  Tegai:
  laisvalaikis, Vilniaus oro uostas

  Svarbiausios temos