23:47 2020 Spalio 30
Tiesioginis eteris
 • USD1.1698
 • RUB92.4606
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pabrėžiama, kad iki spalio pabaigos bus visiškai užbaigtos aikštelės 10 seniūnijų, o iki kitų metų vasaros darbai bus baigti ir likusiose 11

  VILNIUS, rugsėjo 17 — Sputnik. Iš pagrindų bus tvarkoma po vieną sporto aikštelę kiekvienoje Vilniaus seniūnijoje, Facebook paskyroje rašo Vilniaus miesto savivaldybė.

  "Siekiame, kad kuo daugiau vilniečių užsiiminėtų sportu, propaguotų sveiką gyvenseną, tad naujų aikštelių įrengimas turėtų šiai idėjai suteikti papildomą stimulą", — rašoma pranešime.

  Pabrėžiama, kad iki spalio pabaigos bus visiškai užbaigtos aikštelės 10 seniūnijų, o iki kitų metų vasaros darbai bus baigti ir likusiose 11.

  Taip pat pažymima, kad "Grinda" pilnų matmenų aikšteles išasfaltuos, padengs ilgaamžiška gumine danga, bus pastatytas naujas kokybiškas inventorius, nubraižytos linijos. Aikšteles puoš Vilniaus miesto krepšinio klubų atributika.

  Pabrėžiama, jog atsižvelgiant į galimybes, aikštelės bus pritaikytos žaisti krepšinį, tinklinį ir tenisą.

  Šiais metais bus įrengtos Karoliniškių, Antakalnio, Senamiesčio, Pašilaičių, Šnipiškių, Pilaitės, Verkių, Naujininkų, Šeškinės, Fabijoniškių aikštelės. Iš jų net 10 yra pritaikytos žaisti krepšinį, 2 — tinklinį, o 1 — tenisą.

  Dar šia tema

  "Grinda" pradėjo darbuotojų imuniteto koronavirusui tyrimus
  Atlikus tyrimus nustatyta, kad "Grindoje" COVID-19 persirgo kas dešimtas žmogus
  Vilniaus paplūdimiuose baigiasi maudymosi sezonas
  Tegai:
  rekonstrukcija, sportas, Vilniaus miesto savivaldybė

  Svarbiausios temos