18:03 2020 Spalio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1856
 • RUB90.6421
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (395)

  Ministerijoje pabrėžiama, kad priemoka gali siekti iki 30 proc. pareiginės algos pastoviosios dalies dydžio

  VILNIUS, rugsėjo 18 — Sputnik. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius savivaldybių merams išplatino raštą, rekomenduojantį skirti priemokas mokyklų vadovams už šiuo metu išaugusį darbo krūvį dėl koronaviruso, rašo ministerijos spaudos tarnyba.

  Vilnius
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  "Mokyklų vadovų darbo krūvis tikrai yra išaugęs, nes jie visomis išgalėmis stengiasi įgyvendinti operacijų vadovo sprendimus ir rekomendacijas, suvaldant srautus, išlaikant atstumą, organizuojant maitinimą ir kitus veiksmus, būtinus užtikrinti mokinių ir mokytojų saugumą ir švietimo sistemos funkcionavimą", — rašoma ministro rašte.

  Monkevičius paprašė, kad merai įvertintų mokyklų vadovų pastangas ir, remiantis Valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą įstatymu, skirtų jiems priemoką už papildomą darbo krūvį.

  Pabrėžiama, kad priemoka gali siekti iki 30 proc. pareiginės algos pastoviosios dalies dydžio.

  Ministerija primena, kad nuo rudens pradžios bendrojo ugdymo, neformaliojo švietimo, profesinio mokymo mokytojams bei dėstytojams ir mokslo darbuotojams atlyginimai, palyginti su praėjusių metų rugsėju, didėja vidutiniškai 10 proc. Ikimokyklinio ugdymo pedagogams atlyginimai didėja vidutiniškai 46 proc., priešmokyklinio ugdymo pedagogams — vidutiniškai 30 proc.

  Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtintas 61 koronaviruso atvejis. Iš viso šalyje per epidemijos laikotarpį patvirtinti 3565 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 1283 asmenys, 2181 — pasveiko.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (395)

  Dar šia tema

  Lietuvoje nustatytas 61 koronaviruso atvejis
  Veryga atšaukė reikalavimą laukti maisto restoranuose su kauke
  Radviliškio ligoninė stabdo naujų pacientų priėmimą
  Tegai:
  priemokos, koronavirusas, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija

  Svarbiausios temos