20:05 2020 Spalio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1856
 • RUB90.6421
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (388)

  Anksčiau Raseinių ligoninėje COVID-19 infekcija buvo patvirtinta 6, Kelmės ligoninėje — 2 darbuotojams

  VILNIUS, rugsėjo 18 — Sputnik. Raseinių ir Kelmės ligoninėse infekcijų kontrolės pažeidimų nenustatyta, praneša Nacionalinio visuomenės sveikatos centras.

  NVSC specialistai atliko neplaninius patikrinimus Raseinių ir Kelmės ligoninėse. Specialistų teigimu, darbas organizuotas laikantis reikalavimų, infekcijų kontrolė užtikrinama.

  "Specialistų vertinimu, gydymo įstaigos turi pakankamai asmens apsaugos priemonių, užtikrinamos tinkamos sąlygos rankų higienai. Taip pat atskirti darbuotojų, dirbančių su įtariamais COVID-19 atvejais, srautai nuo darbuotojų, dirbančių vadinamojoje "švarioje" dalyje", — teigiama pranešime.

  Protrūkio Raseinių ligoninėje atsiradimas, kaip pranešta anksčiau, siejamas su Raseinių policijos komisariato židiniu. Nustatyta, kad ligoninės darbuotojas namų aplinkoje bendravo su policijos komisariato darbuotoju.

  Vilnius
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  NVSC duomenimis, Raseinių ligoninėje dėl COVID-19 profilaktiškai ištirti 86 įstaigos darbuotojai, infekcija patvirtinta 6 darbuotojams.

  Tuo tarpu Kelmės ligoninėje infekcija patvirtinta 2 darbuotojams. Pirmojo užsikrėtimo aplinkybės neaiškios.

  NVSC turimais duomenimis, tyrimai dėl koronaviruso PGR metodu atlikti 90 Kelmės ligoninės darbuotojų bei 8 Vidaus ligų skyriuje gydomiems pacientams.

  Anksčiau buvo pranešama, kad infekcijų kontrolės pažeidimai buvo nustatyti Radviliškio ligoninėje. Ligoninei nurodyta nedelsiant stabdyti naujų pacientų priėmimą į gydymo įstaigą, taip pat nebus vykdomos planinės operacijos, konsultacijos ir kitos paslaugos pacientams.

  Kitą savaitę numatyta profilaktiškai tyrimus kartoti Vidaus ligų skyriuje dirbantiems medikams.

  Iš viso Lietuvoje patvirtinti 3565 COVID-19 ligos atvejai, mirė 87 žmonės. Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtintas 61 koronaviruso atvejis.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (388)

  Dar šia tema

  Įsigaliojo 10 dienų izoliacija grįžusiesiems iš užsienio
  Radviliškio ligoninėje nustatyti dar 23 COVID-19 atvejai
  Tegai:
  COVID-19, Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC)

  Svarbiausios temos