10:56 2020 Lapkričio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1901
 • RUB90.3507
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (640)

  Vienu didžiausių židiniu išlieka Radviliškio ligoninė. Ten koronavirusas nustatytas 16 darbuotojų ir vienam pacientui

  VILNIUS, rugsėjo 20 — Sputnik. Lietuvoje nustatyta 80 naujų koronavirusinės infekcijos atvejų, praneša Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

  Sekmadienio ryto duomenimis, respublikoje per visą laiką sirgo 3744 žmonės, 2198 pasveiko, 87 mirė. Šeštadienį Lietuvoje nustatyti 99 koronaviruso atvejai.

  Kaip pažymima, per parą buvo atlikta 2230 tyrimų dėl COVID-19, iš viso buvo atlikti 725127 tyrimai.

  Daugiausia naujų atvejų, anot NVSC, nustatyta Šiaulių apskrityje — 31, 15 — Vilniaus, 14 — Kauno, septyni — Panevėžio. Be to, šeši atvejai nustatyti Klaipėdos, keturi — Telšių ir po vieną Marijampolės, Alytaus ir Tauragės apskrityse.

  Pranešama, kad 14 žmonių užsikrėtimo aplinkybių nepavyko nustatyti. Šiaulių apskrityje registruotas vienas įvežtinis atvejis iš Ukrainos.

  Vienu didžiausių židiniu išlieka Radviliškio ligoninė. Ten nustatytas koronavirusas 16 darbuotojų ir vienam pacientui. Taip pat dar du COVID-19 ligos atvejai nustatyti asmenims, kurių užsikrėtimo aplinkybės siejamos su ligonine. Vienas iš jų yra Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokinys.

  Iš viso Radviliškio ligoninėje, šio ryto duomenimis, yra patvirtinti 55 COVID-19 ligos atvejai, iš kurių 29 yra pacientai ir 26 darbuotojai, taip pat nustatyti 2 antriniai atvejai. 

  Kaip pažymėjo Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) biuras Belgrade, epidemiologinės situacijos komplikacija Balkanų regiono šalyse ir visoje Europoje yra susijusi su apsaugos priemonių prieš COVID-19 nesilaikymu ir reikalauja didesnės valdžios institucijų kontrolės.

  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  © Sputnik
  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (640)

  Dar šia tema

  Lietuva pateko į "geltonąjį Latvijos sąrašą" pagal sergamumą koronavirusu
  Mokslininkas įvertino duomenis apie koronavirusą neutralizuojančią priemonę
  Apskaičiuota koronaviruso žala pasaulio ekonomikai
  Tegai:
  Lietuva, koronavirusas

  Svarbiausios temos