10:52 2020 Spalio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1819
 • RUB90.2935
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (360)

  Eilių nėra tik prie respublikos sienos su Latvija. Kai kuriuose pasienyje su Lenkija ir Ukrainoje kontrolės punktuose taip pat yra spūsčių

  VILNIUS, rugsėjo 20 — Sputnik. Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje eilėje laukia daugiau nei 290 sunkvežimių, rodo Baltarusijos valstybės sienos komiteto duomenys.

  16:00 duomenimis, "Kamennyj Log" pasienio kontrolės punkte iš Baltarusijos išvykimo laukia daugiau nei 60 sunkvežimių, o "Benekainių" pasienio kontrolės punkte — daugiau nei 90. Įtempčiausia situacija susidarė "Privalkos" pasienio kontrolės punkte — daugiau nei 140 sunkvežimių laukia eilėje.

  Be to, sunkus judėjimas pastebimas pasienyje su Lenkija. "Bruzgų" pasienio kontrolės punkte eilėje laukia daugiau nei 130 sunkvežimių, "Berestovicos" ir "Kozlovičių" kontrolės punkte — daugiau nei 20.

  Baltarusijos ir Latvijos pasienyje sunkvežimių eilės nėra. Pasienyje su Ukraina yra spūstis. "Novaja Guta" pasienio kontrolės punkte eilėje laukia daugiau nei 80 sunkvežimių, o "Veselovkos" kontrolės punkte — daugiau nei dešimt.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (360)

  Dar šia tema

  Radviliškio geležinkelio stotyje pasieniečiai aptiko baltarusiškų cigarečių krovinį
  Lietuvos muitininkai tarp pašto siuntų aptiko stambią cigarečių kontrabandą
  Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje susikaupė sunkvežimių eilės
  Tegai:
  eilės pasienyje, Baltarusija, Lietuva

  Svarbiausios temos