18:37 2020 Spalio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1785
 • RUB91.4401
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  20 pakelių buvo ištraukta iš antklodės užvalkalo miegamajame, o kiti pakeliai rasti rūsyje. Bendra rastų cigarečių muitinė vertė siekė 1846 eurus

  VILNIUS, rugsėjo 22 — Sputnik. Kelmės rajono policijos komisariato pareigūnai rugsėjo 16 dieną patikrino Tytuvėnuose žinomą "tašką", kuriame rado 520 pakelių cigarečių, paženklintų Baltarusijos Respublikos banderolėmis, praneša Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

  20 pakelių buvo ištraukta iš antklodės užvalkalo miegamajame, o kiti pakeliai rasti rūsyje.

  Pranešime pažymima, kad moteris teigė, jog rastas cigaretes pirko sau ir sūnui, tačiau toks pasiteisinimas nuo atsakomybės už akcizais apmokestinamų prekių įsigijimą ir laikymą, pažeidžiant nustatytą tvarką, neatleidžia.

  Bendra rastų cigarečių muitinė vertė siekė 1846 eurus. 

  Pažymima, kad šią Tytuvėnų miestelio gyventoją pareigūnai puikiai žinojo, nes praėjusiais metais ji už kontrabandinių cigarečių įsigijimą bei laikymą jau mokėjo pusantro tūkstančio eurų baudą.

  Šį kartą 79 metų moteris Veiklos skyriaus vyriausiajam tyrėjui pasiūlė į protokolą įrašyti, kad pas ją buvo rasta tik 20 pakelių kontrabandinių cigarečių, o 500 pakelių nutylėti, ir mėgino jam duoti 1000 eurų kyšį.

  Котрабандные сигареты
  Kontrabandinės cigaretės.

  Pranešama, kad Tytuvėnų gyventojai dėl to pareikštas įtarimas ir pradėtas ikiteisminis tyrimas. Kyšiu siekusi susimažinti baudą, moteris gavo ir baudžiamąją bylą. Už bandymą papirkti pareigūną gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

  Dar šia tema

  Latvijoje nužudytas garsus advokatas
  Kaune trys žmonės vertė vyrą atiduoti pinigus ir automobilį
  Tegai:
  kyšininkavimas, kyšis, moteris, kontrabanda, cigaretės, baltarusiškos cigaretės

  Svarbiausios temos