23:16 2020 Spalio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1810
 • RUB92.0238
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (345)

  Pabrėžiama, kad pagal išplėstą nuo koronaviruso apsisaugoti skirtų priemonių sąrašą, Tekstilės medžiagų fizinių-cheminių tyrimų skyrius galės sertifikuoti apsauginę aprangą nuo infekcinių agentų

  VILNIUS, rugsėjo 22 — Sputnik. Ekonomikos ir inovacijų ministerijai pavaldus Nacionalinis akreditacijos biuras (NAB) praplėtė asmeninių apsaugos priemonių galimybes, apie tai teigiama ministerijos pranešime.

  "Pastaruoju metu dėl COVID-19 pandemijos ypač išaugo apsisaugoti skirtų priemonių paklausa, jomis nori prekiauti vis daugiau verslininkų, jas siekia tobulinti ir mokslininkai. Tam, kad vartotojus šios priemonės pasiektų saugios ir kokybiškos, reikalingi sertifikatai. Todėl sprendimas sertifikuoti platesnį spektrą asmens apsaugos priemonių Lietuvos mokslo įstaigoje naudingas ir verslininkams, ir mokslininkams, ir vartotojams", — sakė ekonomikos ir inovacijų ministras Rimantas Sinkevičius.

  Pabrėžiama, kad pagal išplėstą nuo koronaviruso apsisaugoti skirtų priemonių sąrašą, FTMC Tekstilės medžiagų fizinių-cheminių tyrimų skyrius galės sertifikuoti apsauginę aprangą nuo infekcinių agentų.

  Tokia apsauginė apranga turi užkirsti kelią infekciniams agentams patekti ant žmogaus odos ar ant kitų žmonių ir į kitą aplinką.

  Antradienio ryto duomenimis, per visą epidemijos Lietuvoje laikotarpį nustatyti 3859 koronaviruso atvejai, pasveiko 2225 žmonės, 87 mirė.

  Dabar izoliacijoje tiek dėl ligos, tiek po atvykimo iš koronaviruso paveiktų šalių yra 15491 pilietis.

  Per vakar dieną buvo ištirta 5416 COVID-19 ėminių, iki šiol iš viso buvo ištirta 731 912 ėminių.

  Nuo birželio mėnesio Lietuvoje užfiksuotas 251 įvežtinis atvejis.

  Intensyviau šią savaitę atliekami tyrimai dėl koronaviruso Švenčionių, Tauragės, Jurbarko, Raseinių, Trakų, Šiaulių, Radviliškio, Rokiškio, Mažeikių rajonų, taip pat Vilniaus ir Šiaulių miestų gyventojams.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (345)

  Dar šia tema

  Lietuvoje sumažėjo per parą nustatytų koronaviruso atvejų skaičius
  "Grinda" tęsia darbuotojų koronaviruso imuniteto tyrimus
  Tegai:
  Lietuva, Sveikatos apsauga, koronavirusas

  Svarbiausios temos