12:09 2020 Spalio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1821
 • RUB90.8256
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pranešime teigiama, kad projektą nemokamoms vandens transporto priemonių nuleidimo vietoms įrengti Aplinkos ministerija pradėjo 2016 metais

  VILNIUS, rugsėjo 24 — Sputnik. Žvejai mėgėjai ir kiti poilsiautojai galės nemokamai naudotis dar 17 naujų nemokamų vietų valtims nuleisti, praneša Aplinkos ministerija.

  Patikslinama, kad jos bus įrengtos ties įvairiais Nemuno upės ruožais, Kuršių mariose, Alaušo, Arimaičių, Visagino, Viešinto ir Vilkokšnio ežeruose, Bubių, Kadrėnų ir Angirių tvenkiniuose.

  Pranešime teigiama, kad projektą nemokamoms vandens transporto priemonių nuleidimo vietoms įrengti Aplinkos ministerija pradėjo 2016 metais.

  "Buvo įrengtos 27 tokios vietos dvylikoje savivaldybių. Tačiau savivaldybių apklausa parodė, kad jų dar labai trūksta. Ypač Nemune, kur vyksta intensyviausia laivyba, gausu žvejų mėgėjų. Todėl iš Aplinkos apsaugos rėmimo programos papildomai buvo skirta 300 tūkst. eurų, o savivaldybės turi prisidėti ne mažiau kaip 30 proc. savo lėšų", — teigiama pranešime.

  Taip pat siekiama sudaryti galimybes tinkamai nuleisti valtis į vandenį, kad tuose vandens telkiniuose nebebūtų žalojama pakrančių augmenija, ardomi krantai, sumažėtų neoficialių automobilių stovėjimo aikštelių.

  Dar šia tema

  Bus griežtinami reikalavimai dėl laukinių gyvūnų laikymo nelaisvėje
  Antrojo kelio statybai ruože Livintai–Gaižiūnai skiriamas papildomas finansavimas
  Tegai:
  Aplinkos ministerija, laivai

  Svarbiausios temos