14:47 2020 Spalio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1821
 • RUB90.8256
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (372)

  Politikams teko pasitikrinti po kontaktų su koronavirusu sergančiu Raseinių meru Andriumi Bautroniumi

  VILNIUS, rugsėjo 25 — Sputnik. Lietuvos prezidento Gitano Nausėdos ir premjero Sauliaus Skvernelio koronaviruso tyrimai neigiami, praneša TASS su nuoroda į Prezidentūros atstovą.

  Politikus teko patikrinti, nes jie lankėsi tame pačiame renginyje su Raseinių meru Andriumi Bautroniumi, kuriam penktadienį diagnozuota COVID-19.

  Prezidentūros atstovas patvirtino, kad prezidento, pirmosios ponios ir sekmadienio renginyje Kryžkalnyje dalyvavusių kelių Prezidentūros darbuotojų koronaviruso testai yra neigiami.

  Be to, nors iš pradžių buvo sakoma, kad Skvernelis testą atliks pirmadienį, paaiškėjo, kad jis taip pat buvo padarytas penktadienį. Ministro pirmininko rezultatas taip pat neigiamas.

  Pastarosiomis dienomis Lietuvoje gausėja naujų COVID-19 atvejų. Iš viso nustatyti 4184 atvejai. Nuo infekcijos pasveiko 2298 žmonės, mirė 89 pacientai.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje nustatyti daugiau kaip 32 milijonai infekcijos atvejų, daugiau nei 979 tūkstančiai žmonių mirė.

  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  © Sputnik
  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (372)

  Svarbiausios temos