09:04 2020 Spalio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1819
 • RUB90.2935
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Departamento duomenimis, šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 108 gaisrų ir atliko 89 gelbėjimo darbus

  VILNIUS, rugsėjo 28 — Sputnik. Per praėjusias 3 paras gaisrų metu vienas žmogus žuvo, trys buvo traumuoti, apie tai pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.

  Departamento duomenimis, šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 108 gaisrų ir atliko 89 gelbėjimo darbus.

  Penktadienį, vidurdienį, ugniagesiai buvo iškviesti į Mažeikių rajono Viekšnių seniūnijos Palnosų kaimą. Nors atviros liepsnos nebuvo, gyvenamojo namo viduje tvyrojo daug dūmų, o kambaryje smilko fotelis. Viduje ant grindų buvo rastas miręs namo savininkas. Gaisro metu taip pat apdegė stalas ir ant jo buvę namų apyvokos daiktai. Įvykis tiriamas.

  Šeštadienį, po vidurnakčio, gautas pranešimas apie gaisrą Šiauliuose, Dainų gatvėje. Daugiabučio bute degė sofa. Ji užgesinta iki ugniagesių atvykimo. Sofą ugniagesiai išnešė iš buto. Gaisro metu veidą apdegė žmogus. Jį į gydymo įstaigą išvežė greitoji medicinos pagalba. Autonominio dūmų detektoriaus bute nebuvo.

  Taip pat šeštadienio rytą Vilniuje, Olandų gatvėje, iš mūrinio dviejų aukštų prekybos paskirties pastato rūsio veržėsi dūmai. Viduje degė šiukšlės. Iš rūsio ugniagesiai išvedė vyrą, kuris apdegė ir prisikvėpavo dūmų. Nukentėjusysis buvo perduotas greitosios pagalbos medikams.

  Dar šia tema

  Šiemet ugniagesiai išgelbėjo 46 žmones, iš jų 15 mirė
  Lietuvoje šiemet per gaisrus žuvo 57 gyventojai
  Tegai:
  gaisrai, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas

  Svarbiausios temos