16:31 2020 Lapkričio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1865
 • RUB90.1119
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (369)

  Eilės prie Baltarusijos sienos su Lietuva, Latvija ir Lenkija buvo pastebimos visą praėjusią savaitę

  VILNIUS, rugsėjo 28 — Sputnik. Baltarusijos pasienyje su Lietuva stovi daugiau nei 500 sunkvežimių, tokie duomenys skelbiami Baltarusijos Respublikos valstybės sienos komiteto tinklalapyje.

  Sunkvežimių eilės pasienyje su Lietuva, Latvija ir Lenkija esančiuose kontrolės punktuose buvo pastebimos visą praėjusią savaitę. Arčiau ketvirtadienio jų ėmė mažėti, o savaitgalį susidarė naujos spūstys. Pirmadienio 12:00 duomenimis, įvažiavimo į ES šalis laukia daugiau nei 690 sunkvežimių.

  Sunkiausia padėtis yra pasienyje su Lietuva. "Kamennyj Log" kontrolės punkte stovi daugiau nei 180 sunkvežimių, "Privalkoje" — daugiau nei 140, "Beniakonyse" — daugiau nei 110, "Kotlovkoje" — daugiau nei 100 sunkvežimių.

  Baltarusijos ir Latvijos pasienyje susidarė nedidelė eilė. Ten prie "Urbanų" kontrolės punkto stovi daugiau nei 20 sunkvežimių, dar daugiau nei 20 sunkvežimių laukia išvykimo į kaimyninę šalį "Grigorovščinos" kontrolės punkte.

  Baltarusijos pasienyje su Lenkija spūstys yra tik "Bruzgų" kontrolės punkte: ten yra daugiau nei 120 sunkvežimių.

  Praėjusią savaitę Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka per kalbą moterų forume Minske sakė, kad respublika "priversta uždaryti valstybės sieną iš vakarų".

  "Mes priversti išvesti kariuomenę iš gatvių, pusę armijos apginkluoti ir uždaryti valstybės sieną iš vakarų, pirmiausia su Lietuva ir Lenkija. Esame priversti stiprinti valstybės sieną, mūsų didžiausiam apgailestavimui, su savo broliška Ukraina", — sakė jis.

  Baltarusijos vadovas nepaaiškino, ką tiksliai reiškia "sienų uždarymas". Tuo tarpu Baltarusijos valstybės sienos komitetas sakė, kad pasienio apsauga sustiprinta.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (369)

  Dar šia tema

  Baltarusija paneigė informaciją apie draudimą įvažiuoti į šalį Lietuvos vežėjams
  Lietuvos VSAT pranešė, kad pasienyje su Baltarusija darbas vyksta kaip įprasta
  Lietuva sugalvojo, kaip išgelbėti tranzitą Baltarusijos sienos uždarymo atveju
  Tegai:
  eilės pasienyje, pasienis, Lietuva, Baltarusija

  Svarbiausios temos