00:35 2020 Spalio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1785
 • RUB91.4401
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (340)

  "Sodra" ir Valstybinė mokesčių inspekcija dėl prastėjančios pandeminės situacijos kai kuriuose šalies regionuose nuo šios savaitės gyventojus aptarnaus tik nuotoliniu būdu

  VILNIUS, rugsėjo 28 — Sputnik. "Sodros" ir VMI Raseinių klientų aptarnavimo skyriai nebus atidaryti nuo pirmadienio, o Šiauliuose ir Radviliškyje klientai "gyvai" nepriimami nuo trečiadienio, rašoma "Sodros" pranešime.

  Dėl prastėjančių COVID-19 rodiklių klientus aptarnauti tik nuotoliniu būdu rekomenduoja Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

  Iki šiol gyventojai "Sodros" ir VMI klientų aptarnavimo skyriuose buvo aptarnaujami tik užsiregistravus iš anksto. Su jau užsiregistravusiais klientais dėl jų aptarnavimo tariamasi asmeniškai. Nuotolinis "Sodros" ir VMI klientų aptarnavimas vyksta įprastai.

  "Sodra" primena, kad beveik visas paslaugas — pateikti prašymus skirti išmokas, pasikonsultuoti ir kt. gyventojai gali elektroniniais kanalais. Informaciją apie įmokas, išmokas ir pensijas galima rasti "Sodros" puslapyje www.sodra.lt, o prašymus pateikti ir asmeninę informaciją gauti prisijungus prie "Sodros" asmeninės paskyros gyventojui arba, jeigu gyventojas užsiima savarankiška veikla — prie paskyros draudėjui. Konsultacijos taip pat teikiamos telefonu 1883.

  Užimtumo tarnyba savo ruožtu gyventojus aptarnauja tik nuotoliniu būdu visoje Lietuvoje.

  Pastarosiomis dienomis Lietuvoje gausėja naujų COVID-19 atvejų. Naujausiais duomenimis, iš viso Lietuvoje patvirtinti 4490 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 2052 asmenys, 2327 pasveiko.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje nustatyti daugiau kaip 32 milijonai infekcijos atvejų, daugiau nei 979 tūkstančiai žmonių mirė.

  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  © Sputnik
  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos

   

   

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (340)

  Dar šia tema

  Kai kurios mokyklos dirba derindamos įprastą ir nuotolinį mokymo būdus
  Dėl koronaviruso nuotoliniu būdu mokęsi mokiniai grįžta į mokyklas
  NVSC specialistai rekomenduoja darbą organizuoti nuotoliniu būdu
  Tegai:
  Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI), Valstybinis socialinio draudimo fondas "Sodra", koronavirusas

  Svarbiausios temos