11:33 2020 Lapkričio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1901
 • RUB90.3507
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Apklausę vairuotoją pasieniečiai leido jam tęsti kelionę bei gabenti kitą automobilį su tvarkingais dokumentais

  VILNIUS, rugsėjo 28 — Sputnik. Kalvarijos pasieniečiai sulaikė į Lietuvą automobilvežiu gabentus du visureigius. Patikros metu paaiškėjo, kad šių transporto priemonių nuo rugsėjo pradžios ieškojo Nyderlandų teisėsauga, pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Penktadienį VSAT pareigūnai ties Kalvarijos savivaldybės Žiogaičių kaimu, kelyje Rutka Tartak–Žiogaičiai, patikrinti sustabdė ką tik iš Lenkijos įvažiavusį automobilvežį "Mercedes-Benz Sprinter" su priekaba. Šios transporto priemonės paženklintos lietuviškais registracijos numeriais.

  Automobilvežį, kuriuo iš Vakarų Europos buvo gabenamos 3 naudotos mašinos, vairavo 27-erių Vilkaviškio rajono gyventojas. Vyras yra samdomas Lietuvoje registruotos transporto priemonių gabenimu užsiimančios įmonės darbuotojas.

  Pasieniečiams tikrinant gabentų automobilių dokumentus nustatyta, kad 2016 metais pagaminti visureigiai "Toyota CH-R" ir "Toyota RAV-4", įtariama, yra pavogti ir ieškomi Nyderlandų teisėsaugininkų. Šių transporto priemonių paieškos paskelbtos šių metų rugsėjį.

  Dėl nusikalstamu būdu gauto turto įsigijimo ar realizavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Mašinos nukeltos nuo automobilvežio ir saugomos Kalvarijos pasienio užkardoje.

  Apklausę vairuotoją pasieniečiai leido jam tęsti kelionę bei gabenti kitą automobilį su tvarkingais dokumentais.

  Dar šia tema

  Šakių rajone tarnybinis šuo sučiupo cigarečių kontrabandininkus
  VSAT pareigūnai patruliuoja prie ES išorės sienos — video
  Iš Baltarusijos atvykusiame traukinyje buvo paslėpta apie 23 tūkst pakelių cigarečių
  Tegai:
  automobiliai, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)

  Svarbiausios temos