01:58 2020 Spalio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1819
 • RUB90.2935
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (406)

  Pabrėžiama, kad tokiu būdu siekiama užtikrinti, jog epidemiologų darbas vyktų įprastai ir epidemiologinė diagnostika būtų atlikta laiku

  VILNIUS, rugsėjo 30 — Sputnik. Lieuvoje sutriko informacijos apie koronavirusinei infekcijai nustatyti atliekamus testus gavimas iš e. sveikatos sistemos, informuoja Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC)

  Dėl šios priežasties gydymo įstaigų prašoma apie teigiamus testus nedelsiant informuoti visą parą budintį NVSC darbuotoją telefonu 8 677 37729.

  Pabrėžiama, kad tokiu būdu siekiama užtikrinti, jog epidemiologų darbas vyktų įprastai ir epidemiologinė diagnostika būtų atlikta laiku.

  "NVSC šiuo metu neturi visos informacijos apie naujus teigiamus testus, todėl negali vykdyti epidemiologinės diagnostikos. Gydymo įstaigų prašoma pateikti informaciją apie teigiamus testus, gautus nuo vakar ryto", — teigiama pranešime.

  Pažymima, kad pagal galiojančią tvarką gydymo įstaigos NVSC apie COVID-19 ligos atvejus turi informuoti per dvi valandas žodžiu ir per 12 valandų raštu.

  Šiandien buvo paskelbta, kad dėl techninių priežasčių laikinai bus sustabdyta registracija į mobiliuosius patikros punktus tyrimams dėl koronaviruso (COVID-19) infekcijos. Registraciją žadama atnaujinti spalio 1-osios rytą. Informacijos teikimas karštąja linija 1808 vyks įprastai.

  Iš viso Lietuvoje patvirtintų COVID-19 atvejų skaičius siekia 4693, 92 žmonės mirė. 2217 asmenų tebeserga, 2365 pasveiko.

  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  © Sputnik
  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (406)

  Dar šia tema

  Laikinai stabdoma registracija į COVID-19 mobiliuosius punktus
  Lietuvoje norint aplankyti artimuosius ligoninėje bus reikalingas leidimas
  Tegai:
  koronavirusas, išmanusis telefonas, Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC)

  Svarbiausios temos