10:59 2020 Lapkričio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1901
 • RUB90.3507
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (369)

  VSAT pareigūnai pasienyje su Baltarusija termovizoriumi aptiko asmenį, kuriam, įtariama, per sienos liniją buvo permestas ryšulys

  VILNIUS, rugsėjo 30 — Sputnik. Adutiškyje pasieniečiai sulaikė kontrabandinius rūkalus gabenusį švenčioniškį. Sulaikomas jis priešinosi, todėl buvo tramdomas jėga ir antrankiais, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Vėlų antradienio vakarą VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Adutiškio pasienio užkardos pareigūnai patruliavo Švenčionių rajone, Adutiškio miestelio ribose. Čia pat eina siena su Baltarusija. Naudodamiesi nešiojamu termovizoriumi pasieniečiai tamsoje pastebėjo asmenį, kuriam, įtariama, iš Baltarusijos per sienos liniją buvo permestas ryšulys.

  Ant patrulinio tako VSAT pareigūnai sulaikė 29-erių Švenčionių gyventoją. Jis elgėsi agresyviai ir priešinosi, todėl vyrą teko tramdyti fizine jėga ir surakinti antrankiais.

  Jis turėjo radijo stotelę ir bandė gabenti 1100 pakelių kontrabandinių cigarečių "Minsk City MS" su Baltarusijos akcizo ženklais. Už akcizinių prekių gabenimą pažeidžiant nustatytą tvarką dabar jam gresia bauda nuo 5200 iki 6000 eurų. Šią bylą nagrinės Švenčionių rajono apylinkės teismas.

  Be to, švenčioniškis neturėjo pasienio ruože privalomų asmens dokumentų. Už tai jam bus skirtas įspėjimas arba bauda nuo 40 iki 90 eurų.

  Po apklausos vyras paleistas, jam įteiktas šaukimas atvykti į teismą. Cigaretės ir radijo stotelė saugomi Adutiškio pasienio užkardoje.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (369)

  Dar šia tema

  Pasienyje su Baltarusija ir Lenkija sulaikyti trys vilkikai su cigarečių kontrabanda
  Šakių rajone tarnybinis šuo sučiupo cigarečių kontrabandininkus
  Kaliningrado srityje sustabdyta gintaro kontrabanda į Lietuvą
  Kelmės rajone cigarečių kontrabandininkė mėgino duoti 1000 eurų kyšį
  Tegai:
  cigarečių kontrabanda, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)

  Svarbiausios temos