19:00 2020 Spalio 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1704
 • RUB93.0481
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Internete pasirodžius skatinimams sumušti nusikalstama veika įtariamą nepilnametį, jo mama kreipėsi į policiją pagalbos

  VILNIUS, spalio 2 — Sputnik. Šiaulių apskrities policija tikrina incidentą, susijusį su smurtu senolio atžvilgiu.

  Savo Facebook paskyroje pareigūnai pranešė, jog ketvirtadienį socialiniuose tinkluose pasklido vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas prieš senolį Šiauliuose smurtavęs jaunuolis. Pareigūnai pažymėjo, jog sulaukė daugybės pranešimų apie minėtą įvykį, todėl pradėjo tikslinti informaciją.

  Pareigūnai papasakojo, jog renka medžiagą dėl dviejų dalykų: dėl jaunuolio smurto prieš senolį ir dėl internete pasipylusių skatinimų panaudoti smurtą, sumušti nusikalstama veika įtariamą nepilnametį. Kadangi komentaruose buvo nurodoma jaunuolio pavardė ir gyvenamoji vieta, jo mama kreipėsi į policiją, prašydama apginti, pažymi pareigūnai.

  Šis įvykis, anot nepilnamečio mamos, įvyko prieš ketverius metus. Smurtavimą prieš senolį telefonu nufilmavo tai daryti paskatinęs jos sūnaus draugas. Dabar jaunuoliai susipyko ir draugas filmuotą medžiagą išplatino.

  "Ar jaučiate kiek darbo atsirado policijai. Reikės nustatyti ir bausti šį erelį už smurtą, nustatyti jo draugą ir bausti už šantažą, nustatyti grasinusius komentatorius ir visus nubausti. Vien čia visam komisariatui bus darbo metams, o kur dar tikri nusikaltėliai", — parašė Audrius Popovas.

  Tegai:
  smurtas, Šiauliai, policija, Lietuva

  Svarbiausios temos