03:14 2020 Spalio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1852
 • RUB91.4095
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Manoma, kad ši nauja schema gali būti naudojama ir toliau, siekiant apgaulės būdu išvilioti asmenų elektroninės bankininkystės prisijungimo kodus

  VILNIUS, spalio 3 — Sputnik. Policijos pareigūnai įspėja gyventojus apie naują sukčiavimo būdą, kurį neteisėtai pasipelnyti norintys asmenys gali panaudoti prieš transporto priemonių vairuotojus, rašo Alytaus apskrities policijos departamentas.

  Policijos įvykių registre užregistruotas pranešimas, kad asmeniui paskambino policijos pareigūne prisistačiusi moteris, kuri teigė, jog pranešėjas yra nufotografuotas "trikojo" greičio matuoklio ir jam gresia teisės vairuoti atėmimas iki pusės metų.

  Manoma, kad ši nauja schema gali būti naudojama ir toliau, siekiant apgaulės būdu išvilioti asmenų elektroninės bankininkystės prisijungimo kodus.

  "Jeigu sulaukėte sukčiaus skambučio, klauskite informacijos apie savo automobilį, kur tiksliai ir kuriuo metu padarėte Kelių eismo taisyklių pažeidimą. Primename, kad policijos pareigūnai niekada neprašo asmens duomenų ar banko prisijungimo kodų. Išskirtiniais atvejais, paskambinę pareigūnai turi detalią informaciją apie pažeidimą ir pasiteirauja kokiu adresu ar elektroninio pašto adresu jums atsiųsti išrašytus dokumentus. Apmokėjimą už baudą, jeigu esate kaltas, pagal nurodytą kodą pavedimu ar terminale mokate patys", — rašoma pranešime.

  Dar šia tema

  Sulaikyti nusikaltėliai, kurie naudodamiesi "Smart-ID" pasisavino apie 100 tūkst. eurų
  Gyventojai perspėjami apie sukčių platinamas melagingas SMS žinutes
  Sulaikytas sukčiavimu ir plėšimu įtariamas vyras
  Tegai:
  sukčiavimas, policija

  Svarbiausios temos