07:36 2020 Spalio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1856
 • RUB90.6421
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Įgyvendinus projektą, tikimasi ne tik saugiai sutvarkyti apleistus statinius, bet ir paversti teritorijas patraukliomis, verslo plėtojimui tinkamomis erdvėmis

  VILNIUS, spalio 4 — Sputnik. Lietuvos oro uostuose spalio mėnesį prasidės intensyvūs apleistų teritorijų tvarkymo ir konversijos darbai, praneša spaudos tarnyba. 

  Teritorijų tvarkymo darbai tiek šiais, tiek kitais metais numatomi visuose trijuose šalies oro vartuose — viso bus griaunama daugiau kaip 70 senų statinių. 

  Šiemet didžiausias dėmesys bus skirtas šalia Kauno oro uosto esančioms 60 hektarų užimančioms teritorijoms, kurios dar sovietų laikais buvo karinės paskirties, o šiuo metu yra apleistos.

  Įgyvendinus projektą, tikimasi ne tik saugiai sutvarkyti buvusius karinius ir kitus nebenaudojamus, apleistus statinius, bet ir paversti teritorijas patraukliomis, verslo plėtojimui tinkamomis erdvėmis.

  Iš viso projekto įgyvendinimo metu planuojama nugriauti daugiau nei 70 pastatų, esančių Vilniaus, Palangos ir Kauno oro uostų filialų teritorijose. Didžioji dalis numatoma Kauno filiale — čia ketinama tvarkyti šiaurinėje ir pietinėje dalyse esančias teritorijas.

  Šiuo metu, pasak Kauno oro uosto vadovo Karolio Matulaičio, griūnantys statiniai ne tik kenkia aplinkai, bet ir potencialiai kelia grėsmę žmogaus sveikatai, todėl yra pažymėti ženklais, draudžiančiais bet kokį jų lankymą.

  Kauno oro uosto vadovas planuoja, įgyvendinus projektą, teritoriją paversti patrauklia vieta verslo infrastruktūrai plėtoti. 

  Dar šia tema

  Vilniaus oro uoste atidaryta nauja vaikų žaidimų ir poilsio zona
  Vilniaus oro uoste sučiuptas 3 metus ieškotas kaunietis, nusikaltęs JK ir Lietuvoje
  Rugpjūtį Klaipėdos uoste užfiksuotas 11 % krovos augimas
  Tegai:
  Kauno oro uostas

  Svarbiausios temos