17:05 2020 Gruodžio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.2151
 • RUB90.8441
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pirmadienis bus prieštaringas ir dviprasmiškas. Jis gali sukelti daug sunkumų, bet, laimei, šiandien daugelis vadovausis sveiku protu ir todėl nedarys rimtų klaidų

  Avinas (03.21-04.20)

  Šiandien ne pats geriausias laikas galvoti tik apie savo asmeninius poreikius. Prieisite prie išvados, kad turite kur kas daugiau pareigų ir galimybių jas atlikti, nei manėte dar prieš porą dienų. Atsakomybės našta auga tiesiog beregint.

  Atsiras galimybė pradžiuginti artimuosius, jūs ja pasinaudosite. Galimos malonios staigmenos ir netikėtos dovanos. 

  Jautis (04.21-05.21)

  Veikiausiai šiandien būsite linkęs pabūti vienas ir dar kartą apmąstyti savo santykius su senais ir naujais draugais, giminėmis ir šeimos nariais.

  Šis laikotarpis taip pat palankus studijoms, mokslui ir pomėgiams.

  Dvyniai (05.22-06.21)

  Būsite kupini energijos ir noro veikti. Galite pasinaudoti palankiu momentu ir įgyvendinti tai, kas buvo sumanyta anksčiau. 

  Vakare nesėdėkite namuose, išvažiuokite kur nors. Džiaukitės geru laiku ir savo partneriu, su kuriuo, beje, puikiai sutarsite.

  Vėžys (06.22-07.22)

  Nesiimkite rizikingų veiksmų. Tegul viskas teka savo vaga, taip bus geriau visiems. Taip pat geriau atsisakyti naujų sutarčių pasirašymo. Net jei viskas rodosi labai aišku, o sprendimai — savaime suprantami, niekada neprošal pagalvoti dar kartą.

  Liūtas (07.23-08.23)

  Nebijokite sunkumų. Šiandien jūs turite pakankamai energijos ir išradingumo, kad galėtumėte su jais susidoroti. Teks dažnai atitraukti dėmesį nuo svarbių reikalų, tačiau tai netrukdys pasiekti norimo rezultato. 

  Antroji dienos pusė bus sunkesnė, ne visi Liūtai galės išlaikyti ramybę ir optimizmą.

  Mergelė (08.24-09.22)

  Būsite kupini energijos, tačiau kartais pervertinsite savo stipriąsias puses ir imsitės užduočių, kurios dabar greičiausiai nebus įvykdytos. Tačiau kartais emocinis stresas taps per didelis; tokiais atvejais gali prireikti supratingų žmonių palaikymo.

  Vakare bus proga pradžiuginti artimą žmogų, padaryti jam malonią staigmeną.

  Svarstyklės (09.23-10.22)

  Palanki, vaisinga diena. Šiandien prieisite prie išvados, kad turite kur kas daugiau pareigų ir galimybių jas atlikti, nei manėte anksčiau. Kai kurios Svarstyklės savyje atras kūrybiškumą, talentus, apie kuriuos anksčiau net nežinojo.

  Vakcina nuo koronaviruso
  © Sputnik / Пресс-служба АФК "Система"

  Šiandien sugebėsite išvykti į kelionę ir spėsite per dieną aplankyti daugybę vietų, jei panorėsite. Nauji įspūdžiai kels jums nuotaiką ir įkveps. 

  Skorpionas (10.23-11.21)

  Šis pirmadienis nėra pati lengviausia diena, tačiau nepasiduokite, jei pakeliui atsiranda kliūčių. Gali atsirasti naujų idėjų, netikėtų, drąsių planų. 

  Apie save primins seni draugai, bendravimas su jais bus malonus ir naudingas. Dienos pabaigoje laukite gerų naujienų. 

  Šaulys (11.22-12.21)

  Ši diena nebus vaisingiausia. Jums nereikėtų pervertinti savo jėgų. Geriau tiesiog atidėti rimtas užduotis ir ramiai pailsėti.

  Namuose galimi nesusipratimai ir nesutarimai. Bet jei nepasiduosite provokacijoms, tikrai rasite būdą, kaip įveikti visus sunkumus. 

  Ožiaragis (12.22-01.20)

  Šiuo metu Ožiaragiams bus labai sunku teisingai įvertinti situaciją, tačiau neigiamų tendencijų įtaka truks neilgai. Jei pažvelgsite į dalykus realistiškai, tikrai pamatysite įdomių galimybių, suprasite, kaip pasiekti savo tikslus. 

  Neskubėkite priimti finansinių sprendimų, didesnius pirkinius geriau atidėti vėlesniam laikui. 

  Vandenis (01.21-02.19)

  Stenkitės mažiau jaudintis. Pati diena yra labai palanki, bet jei pradėsite nervintis, rizikuojate padaryti rimtų klaidų. Neatmetami sėkmingi sandoriai. 

  Antroji dienos pusė tiks susitikimams su draugais ir romantiškiems pasimatymams, žada daug teigiamų emocijų.

  Žuvys (02.20-03.20)

  Šiandien gali kilti naujų idėjų ir planų. Jūs suprasite, kaip padidinti pajamas ar pakilti karjeros laiptais. Tačiau stenkitės neskubėti: dabar nėra tinkamas momentas skubotiems veiksmams. 

  Atsiras galimybė sustiprinti verslo ryšius, rasti paramą. Gera diena bendrauti su pagyvenusiais giminaičiais bei kitais šeimos nariais.

  Tegai:
  horoskopas

  Svarbiausios temos