22:45 2020 Spalio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1810
 • RUB92.0238
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (345)

  Lietuvos prezidentui ir pirmajai poniai, kaip ir dar penkiems Prezidentūros darbuotojams, bus atlikti testai dėl galimo užsikrėtimo koronavirusu

  VILNIUS, spalio 4 — Sputnik. Šeštadienį teigiamas koronaviruso testas buvo nustatytas dviem Prancūzijos delegacijos nariams, dalyvavusiems Prancūzijos prezidento Emanuelio Makrono vizito Lietuvoje metu vykusiuose renginiuose, praneša Prezidentūros spaudos tarnyba.

  Pavojingus kontaktus su šiais asmenimis turėjusių renginių dalyvių paprašyta izoliuotis, jiems bus atlikti testai dėl galimo užsikrėtimo koronavirusu.

  Lietuvos prezidentui Gitanui Nausėdai ir pirmajai poniai Dianai Nausėdienei specialistai izoliuotis nerekomenduoja, tačiau jiems taip pat profilaktiškai bus atlikti testai.

  Šiuo metu izoliuotis rekomenduota 5 Prezidentūros darbuotojams. NVSC atlieka tolesnį asmenų, renginių metu turėjusių artimų kontaktų su užsikrėtusiais asmenimis, tyrimą. Visi renginio dalyviai apie galimą kontaktą yra informuojami tiesiogiai, NVSC specialistai teikia jiems rekomendacijas apie būtinąsias saugumo priemones.

  Patalpų dezinfekcija Prezidentūroje bus atlikta sekmadienį.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (345)
  Tegai:
  Gitanas Nausėda, Emanuelis Makronas, Lietuva, COVID-19

  Svarbiausios temos