05:52 2020 Spalio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1852
 • RUB91.4095
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (356)

  Šiuo metu atvykti į Suomiją gali tik tie užsieniečiai, kurie joje teisėtai gyvena, dirba, studijuoja arba keliauja šeimyniniais reikalais

  VILNIUS, spalio 4 — Sputnik. Suomija atnaujino vidaus sienų kontrolę ir ėmė riboti atvykimą iš kitų Europos valstybių, praneša Sveikatos apsaugos ministerija.

  Dabar atvykti į šalį galės tik tie užsieniečiai, kurie joje teisėtai gyvena, dirba, studijuoja arba keliauja šeimyniniais reikalais, pavyzdžiui, vyksta į vestuves, laidotuves ar pan. 

  Pasienio patikros punkte Suomijos pareigūnai prašys pateikti kelionės tikslą įrodančius dokumentus.

  Vidaus sienų kontrolė vienam mėnesiui, nuo rugsėjo 19 d. iki spalio 18 d., atnaujinta su Lietuva, Lenkija, Nyderlandais, Belgija, Ispanija, Austrija, Liuksemburgu, Portugalija, Prancūzija, Slovėnija, Šveicarija, Čekija, Graikija, Danija, Italija, Vengrija, Malta, Islandija, Norvegija, Švedija, Vokietija, Slovakija ir Estija.

  Taip Suomija sureagavo į padidėjusi sergamumą koronaviruso (COVID-19) infekcija šiose Europos šalyse, informuoja SAM.

  Anksčiau Sputnik Lietuva rašė, kad Vokietijos sveikatos apsaugos ministerija įtraukė Šiaulių regioną į koronaviruso paveiktų vietų sąrašą, todėl atvykusiems iš šio regiono taikomas izoliavimosi reikalavimas. Tuo tarpu kiti Lietuvos regionai į rizikingų vietų sąrašą Vokietijoje nėra įtraukti, todėl atvykus iš jų izoliacija ir kitos viruso valdymo priemonės nebus taikomos.

  Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje nustatyta daugiau kaip 34,7 milijono infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 1 milijonas žmonių. Lietuvoje nustatyti 5185 infekcijos atvejai, pasveiko 2577 žmonės, 94 žmonės mirė.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (356)

  Dar šia tema

  Kaunas stiprina prevenciją dėl COVID-19
  COVID-19 nustatytas dviem Makrono delegacijos Lietuvoje nariams
  Geriausiems Lietuvos krepšinio treneriams diagnozuota COVID-19
  Kasiulevičius priminė COVID-19 neigimo pasekmes
  Tegai:
  Suomija, COVID-19

  Svarbiausios temos