16:47 2020 Spalio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1810
 • RUB92.0238
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (352)

  Šalies vadovui atlikti koronaviruso testai, šeštadienį paaiškėjus faktui, kad COVID-19 ligos atvejis nustatytas dviem Prancūzijos prezidento delegacijos nariams

  VILNIUS, spalio 4 — Sputnik. Sekmadienį koronaviruso testai profilaktiškai atlikti Lietuvos prezidentui Gitanui Nausėdai ir pirmajai poniai Dianai Nausėdienei. 

  "Pirmosios poros COVID-19 testų rezultatai neigiami", – sekmadienio vakarą paskelbė Prezidentūra.

  Dėl galimos koronaviruso užsikrėtimo tikimybės tirti ir Prezidentūros darbuotojai. Jų testų rezultatai taip pat neigiami. 

  Šalies vadovas ir Prezidentūros darbuotojai, kuriems neskirta izoliacija, pirmadienį grįžta į įprastą darbo režimą. Visų darbuotojų sveikatos būklė ir toliau bus stebima.

  Šalies vadovui, jo sutuoktinei ir Prezidentūros darbuotojams atlikti koronaviruso testai, šeštadienį paaiškėjus faktui, kad koronaviruso atvejis nustatytas dviem Prancūzijos prezidento Emanuelio Makrono delegacijos nariams.

  Naujausiais duomenimis, Lietuvoje patvirtinti 5185 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 2577 asmenys, 2495 pasveiko, 94 mirė. Šiuo metu šalyje galioja ekstremali padėtis dėl COVID-19 plitimo.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (352)

  Svarbiausios temos