23:41 2020 Spalio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1810
 • RUB92.0238
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (345)

  Ministras atliko tyrimus paaiškėjus, kad du praėjusią savaitę Vilniuje viešėjusio Prancūzijos prezidento Emanuelio Makrono delegacijos nariai užsikrėtė koronavirusu

  VILNIUS, spalio 5 — Sputnik. Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius perėjo prie nuotolinio darbo ir laukia koronaviruso tyrimo rezultatų, praneša "TASS" su nuoroda į užsienio reikalų ministro atstovę spaudai Rasą Jakilaitienę.

  "Ministras šią savaitę praleis saviizoliacijoje, nes buvo oficialios delegacijos narys E. Makrono vizito metu ir turėjo artimą kontaktą su užsikrėtusiu asmeniu iš Prancūzijos delegacijos", — sakė ji.

  Ministras atliko tyrimus paaiškėjus, kad du praėjusią savaitę Vilniuje viešėjusio Prancūzijos prezidento Emanuelio Makrono delegacijos nariai užsikrėtė koronavirusu. Po to Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda, jo žmona ir keli prezidento administracijos darbuotojai atlikę tyrimus pareiškė, kad rezultatai yra neigiami.

  Anksčiau pranešta, kad dėl galimo užsikrėtimo koronavirusu tirti ir Prezidentūros darbuotojai. Jų testų rezultatai taip pat neigiami. 

  Šalies vadovas ir Prezidentūros darbuotojai, kuriems neskirta izoliacija, pirmadienį grįžta į įprastą darbo režimą. Visų darbuotojų sveikatos būklė ir toliau bus stebima.

  Šalies vadovui, jo sutuoktinei ir Prezidentūros darbuotojams atlikti koronaviruso testai, šeštadienį paaiškėjus faktui, kad koronaviruso atvejis nustatytas dviem Prancūzijos prezidento Emanuelio Makrono delegacijos nariams. 

  Lietuvoje iš viso patvirtinti 5185 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 2577 asmenys, 2495 pasveiko.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (345)

  Dar šia tema

  Estijos URM papasakojo, kokiomis sąlygomis bus atkurtas "Baltijos burbulas"
  Masas teigė, kad COVID-19 neigiamai paveiks "Brexit" derybas
  Tegai:
  koronavirusas, Linas Linkevičius

  Svarbiausios temos