12:46 2020 Gruodžio 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.2066
 • RUB91.3194
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (370)

  Dėl transporto priemonės identifikavimo numerių suklastojimo, neteisėto sunaikinimo ar pakeitimo Lietuvos pasieniečiai pradėjo ikiteisminį tyrimą

  VILNIUS, spalio 5 — Sputnik. Medininkų punkte pasieniečiai nustatė, kad prie baltarusio vairuoto krovininio mikroautobuso prikabintos priekabos kėbulo numeris, įtariama, yra suklastotas, rašo Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  VSAT pareigūnai Medininkų kontrolės punkte tikrino iš Lietuvos į Baltarusiją vykusį krovininį mikroautobusą "Peugeot Boxer" su priekaba "Fisso Shin". Abi transporto priemonės buvo su baltarusiškais numeriais. Priekaboje buvo gabenamas kondicionierių krovinys.

  Mikroautobusą vairavo 30-metis Baltarusijos pilietis. Jo asmens ir mikroautobuso dokumentai buvo tvarkingi. Patikros metu pasieniečiams įtarimų sukėlė 2019 metų laidos priekabos kėbulo numeris. VSAT pareigūnai nustatė, kad "Fisso Shin" kėbulo numeris yra, įtariama, suklastotas — ant jo matyti mechaninio keitimo požymių.

  Dėl transporto priemonės identifikavimo numerių suklastojimo, neteisėto sunaikinimo ar pakeitimo pasieniečiai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Už tokį nusikaltimą gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki 2 metų. 

  Baltarusijos pilietis buvo apklaustas kaip liudytojas ir po apklausos paleistas. Jis išvyko iš Lietuvos.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (370)

  Dar šia tema

  Automobilio slėptuvėse pasieniečiai aptiko beveik tūkstantį pakelių cigarečių
  Už cigarečių kontrabandą Švenčionių gyventojui gresia iki 6 tūkst eurų bauda
  Pasieniečiai sulaikė 10 metų Lenkijos teisėsaugininkų ieškotą puspriekabę
  Tegai:
  Lietuva, Baltarusija, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)

  Svarbiausios temos