05:37 2020 Spalio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1819
 • RUB90.2935
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (406)

  Premjeras pažymi, kad rekordiniai užsikrėtimų Lietuvoje skaičiai aiškiai signalizuoja, jog reikia veikti operatyviai bei ryžtingai, kad būtų išsaugota židiniais tapusių savivaldybių gyventojų sveikata ir gyvybės

  VILNIUS, spalio 5 — Sputnik. Premjeras Saulius Skvernelis po koronaviruso komiteto posėdžio teigė, kad savivaldybėse, kur užsikrėtimų skaičius kelia susirūpinimą, bus įvedami ribojimai, rašo jis savo Facebook paskyroje.

  Maxima
  © Sputnik / Александр Липовец

  "Įpareigojome Sveikatos apsaugos ministeriją skubiai parengti atitinkamus teisės aktų pakeitimo projektus. Kaip esame sutarę COVID-19 valdymo strategijoje, reikiamus ribojimus įvesime tik atskirose savivaldybėse, pasižyminčiose grėsmingiausia situacija, o ne visos šalies mastu", — teigia jis.

  Premjeras pažymėjo, kad negali pasakyti, kokios priemonės bus taikomos, tačiau viešojo maitinimo ir pasilinksminimo vietų darbo laikas neturėtų būti trumpinamas tose savivaldybėse, kur COVID-19 situacija nekelia susirūpinimo. 

  Kartu jis pažymi, kad rekordiniai užsikrėtimų Lietuvoje skaičiai aiškiai signalizuoja, jog reikia veikti operatyviai bei ryžtingai, kad būtų išsaugota židiniais tapusių savivaldybių gyventojų sveikata ir gyvybės.

  Pabrėžiama, kad fizinio kontakto apribojimai bus taikomi tik tol, kol bus matoma, jog virusas atsitraukia.

  NVSC duomenimis, iš viso Lietuvoje patvirtinti 5285 koronaviruso atvejai, 2675 žmonės vis dar serga, 2497 pasveiko.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (406)

  Dar šia tema

  Svarstoma vėl apriboti barų, restoranų ir kavinių veiklą
  Paskelbti vaistų kainų skirtumai Lietuvoje ir kitose ES šalyse
  Tegai:
  koronavirusas, Saulius Skvernelis

  Svarbiausios temos