01:46 2020 Spalio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1819
 • RUB90.2935
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pažymima, kad šiame mieste pėsčiųjų eismo ir dviračių transporto infrastruktūra yra plėtojama, tačiau būtina užtikrinti trasų vientisumą ir jų dangos kokybę

  VILNIUS, spalio 6 — Sputnik. Susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevič įsakymu skirta ES fondo lėšų pėsčiųjų ir dviračių takui įrengti Kaišiadorių mieste, Paukštininkų gatvėje, teigiama Susisiekimo ministerijos pranešime.

  Pažymima, kad šiame mieste pėsčiųjų eismo ir dviračių transporto infrastruktūra yra plėtojama, tačiau būtina užtikrinti trasų vientisumą ir jų dangos kokybę.

  "Šiuo metu Paukštininkų gatvės dviračių takas yra prastos būklės, trūksta kai kurių jo atkarpų, todėl neįmanoma juo saugiai pasiekti centrinės miesto dalies. Neretai gyventojai neturėdami išeities eina arba važiuoja dviračiais tiesiog gatvių kelkraščiais, kas yra nesaugu. Artėjant tamsiajam metų laikui jie taps dar mažiau pastebimi. Todėl būtina užtikrinti, kad Kaišiadoryse, kur nemaža gyventojų dalis centrą pasiekia pėsčiomis arba dviračiais, galėtų saugiai ir patogiai judėti savo mieste", — teigia jis.

  Pabrėžiama, kad šis projektas skirtas pagerinti pėsčiųjų ir dviratininkų susisiekimo sąlygas Kaišiadoryse, didinant gyventojų mobilumą ir prisidedant prie aplinkos taršos mažinimo.

  Taip pat projekto įgyvendinimo metu planuojama įrengti pėsčiųjų ir dviračių taką Paukštininkų g., 0,418 km ilgio ir 2,5 m pločio, dviračių tako danga — asfaltbetonis.

  Dar šia tema

  Susisiekimo ministerija: pagrindinėje šalies automagistralėje mažės vilkikų
  Šalčininkuose bus įrengtas pėsčiųjų ir dviračių takas
  Tegai:
  Susisiekimo ministerija, Kaišiadorys, dviračių takai, ES

  Svarbiausios temos