04:55 2020 Spalio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1819
 • RUB90.2935
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Pasinerk į kino pasaulį (154)

  Jubiliejaus proga aktorių pasveikino šalies vadovas, pažymėdamas, jog apie išskirtinius aktoriaus nuopelnus liudija jo darbai, tokie kaip vaidyba kine, teatrinė kūryba, režisūra, tapyba, fotografavimo menas, diplomatija

  VILNIUS, spalio 6 — Sputnik. Spalio 6 dieną savo 80-ąjį gimtadienį švenčia teatro ir kino aktorius Juozas Budraitis.

  Jubiliejaus proga aktorių pasveikino Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda. 

  Nausėdos teigimu, apie išskirtinius Juozo Budraičio nuopelnus šaliai liudija jo darbai, tokie kaip vaidyba kine, įrašanti jo ir Lietuvos vardus į tarptautinį kultūrinį kontekstą, teatrinė kūryba, režisūra, tapyba, fotografavimo menas, diplomatija.

  "Per įvairiapusę raišką atsiveria unikali Jūsų asmenybė — jos inteligencija ir intelektualumas. Visa, prie ko prisilietė Jūsų – mąstytojo ir pasaulio stebėtojo — talentas, įspaudė ryškų pėdsaką šalies kultūriniame ir visuomeniniame gyvenime", — rašoma Lietuvos vadovo sveikinime.

  Taip pat jis Budraičiui palinkėjo kuo daugiau sveikatos ir stiprybės.

  Prie sveikinimų prisidėjo ir Oskaro Koršunovo teatras.

  Aktorių Juozą Budraitį taip pat sveikina Lietuvos ir Šiaulių miesto ūkio, politinis bei visuomenės veikėjas Algimantas Kačiuška.

  Juozas Budraitis gimė 1940 metų spalio 6 dieną Liepynuose, Kelmės valsčiuje. Jis yra Lietuvos kino, televizijos ir teatro aktorius, fotomenininkas, diplomatas. 1968 metais vedė Justo Paleckio jauniausiąją dukrą Vitą.

  Jis 1981 metais baigė aukštuosius kino režisūros kursus Maskvoje, o nuo 1965 metų yra kino aktorius. 1979–1989 metais dirbo Kauno dramos teatro aktoriumi. 1989–1996 metais — Lietuvos teatro sąjungos pirmininku. 1996–2010 metais buvo Lietuvos ambasados Rusijoje kultūros atašė.

  Temos:
  Pasinerk į kino pasaulį (154)

  Dar šia tema

  "Succession", "Watchmen" ir "Schitt's Creek": kas gavo "Emmy" apdovanojimus
  Žiniasklaida: Leonardas Dikaprijas ruošiasi tapti tėvu
  Nuo modelio iki Kleopatros: Monika Beluči švenčia 56-ąjį gimtadienį
  Tegai:
  Juozas Budraitis, Lietuva, aktorius, sveikinimai

  Svarbiausios temos