10:43 2020 Spalio 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1832
 • RUB90.5710
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Į teisiamųjų suolą sėsiančiam rokiškėnui pareikšti kaltinimai dėl tyčinio nužudymo. Jam gresia laisvės atėmimas nuo 7 iki 15 metų

  VILNIUS, spalio 6 — Sputnik. Panevėžio apygardos prokuratūros prokurorei surašius kaltinamąjį aktą, teismui perduota didelio atgarsio sulaukusi nužudymo Rokiškyje byla, praneša Prokuratūros spaudos tarnyba.

  Pabrėžiama, kad bus teisiamas 49 metų rokiškėnas, kaltinamas žinomo trenerio nužudymu.

  "Daug metų Rokiškyje ledo ritulio treneriu dirbęs pusamžis vyras dingo balandžio viduryje. Artimieji jo nesulaukė grįžtančio nakvoti į namus, jis neatsiliepė ir į telefono skambučius. Bičiulis, pas kurį pradingęs vyras išvakarėse svečiavosi, patvirtino, kad jie iš tiesų kartu gėrė. Vėliau buto šeimininkas nusprendė eiti miegoti, o bičiulį ir kartu girtavusį savo kaimyną išprašė", — teigiama pranešime.

  Pažymima, kad dingusiojo šeima paskambino minėtam vyrui, tačiau šis teigė, kad nežino, kur išėjo sugėrovas.

  Tą patį rokiškėnas iš pradžių tvirtino ir policijos pareigūnams, pradėjusiems aiškintis vyro dingimo aplinkybes. Tačiau jo namuose ir automobilyje kriminalistai rado kraujo pėdsakų, kilo įtarimas, kad dingęs vyras gali būti nužudytas.

  Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorės Valdemaros Chodorcevičienės teigimu, sėkmingai išsiaiškinti šį nusikaltimą, rasti nužudytojo kūną pavyko kruopštaus ir atkaklaus tyrimą atlikusių Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnų darbo dėka. Ikiteisminį tyrimą jiems pavyko baigti per mažiau nei pusmetį.

  Todėl netrukus į teisiamųjų suolą sėsiančiam rokiškėnui pareikšti kaltinimai dėl tyčinio nužudymo. Jam gresia laisvės atėmimas nuo 7 iki 15 metų.

  Dar šia tema

  Vyriausybė siūlo griežtinti žvalgybos kontrolę
  Teismas trims mėnesiams pratęsė Paleckiui taikomą intensyvią priežiūrą
  Tegai:
  nužudymas, Rokiškis, teismas

  Svarbiausios temos