18:18 2020 Spalio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1785
 • RUB91.4401
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (338)

  Pasak "Regitros" generalinio direktoriaus, tai pirmasis atvejis, kuomet įmonės darbuotojui yra patvirtintas koronavirusas

  VILNIUS, spalio 6 — Sputnik. Pirmadienio vakare buvo gauta informacija apie "Regitros" Kauno padalinio, esančio Raudondvario pl. 234B, darbuotojai nustatytą koronavirusą, apie tai pranešė bendrovės spaudos tarnyba.

  Gėlės, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Кирилл Каллиников

  Darbuotoja dirba vairuotojo pažymėjimų išdavimo ir egzaminavimo srityje. Paskutinį kartą darbe lankėsi praėjusį ketvirtadienį, o penktadienį, pajutusi ligos simptomus, iš karto izoliavosi ir atliko COVID-19 testą.

  Konsultacijų su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru metu buvo identifikuoti trys darbuotojai, kurie turėjo artimą kontaktą su sergančiąja. Jiems bus taikoma 14 dienų izoliacija. Kitiems darbuotojams izoliuotis nereikia, tačiau jie turės atidžiau stebėti savo sveikatos būklę.

  Pasak "Regitros" generalinio direktoriaus Daliaus Prevelio, tai pirmasis atvejis, kuomet įmonės darbuotojui yra patvirtintas koronavirusas. Jo teigimu, darbuotoja, sužinojusi tyrimo rezultatus, iš karto apie tai informavo.

  Atkreiptas dėmesys, kad visi darbuotojai yra aprūpinti reikiamomis apsaugos priemonėmis, o darbas organizuojamas taip, jog būtų minimalus fizinis kontaktas su klientais ir tarp skirtingų veiklos sričių darbuotojų.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (338)

  Dar šia tema

  Estija paaiškino COVID-19 atvejų augimą rusakalbių gyvenamosiose vietose
  Šimašius atliko koronaviruso testą
  Lietuvoje nustatytas 81 naujas koronaviruso atvejis
  Tegai:
  Regitra, Kaunas, koronavirusas

  Svarbiausios temos