01:50 2020 Spalio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1819
 • RUB90.2935
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Policijos duomenimis, kita spalva perdažius paspirtukus, juos bandyta pigiau parduoti internete

  VILNIUS, spalio 6 — Sputnik. Vilniaus pareigūnai sulaikė du jaunus vyrus, galimai įtariamus paspirtukų vagystėmis, apie tai pranešė Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

  Nuo šių metų birželio 6 dienos buvo pavogta ne mažiau kaip dešimt įmonei priklausančių elektrinių paspirtukų "Seagway Nineboot Max" su sumontuota globalaus pozicionavimo sistema "Hedge Goge".

  Vis dingstant elektriniams paspirtukams, įmonės darbuotojai ėmėsi stebėti internetinę erdvę — galbūt internete pastebės parduodamus UAB "Bolt Services Lt" priklausančius elektrinius paspirtukus.

  Viename aptiktame skelbime įmonės darbuotojai atpažino parduodamus įmonės paspirtukus, jie buvo perdažyti kita spalva ir parduodami žymiai mažesne nei rinkos kaina.

  Susisiekus su pardavėju, buvo sutarta susitikti. Įmonės darbuotojams pagelbėjo Vilniaus pareigūnai — atvykę į "susitikimą" jie sulaikė du asmenis, įtariamus nusikalstamos veikos padarymu. Pas juos rasta dalis UAB "Bolt Services Lt" priklausančių elektrinių paspirtukų.

  Dar šia tema

  Vyras kirviu grasino dviem probacijos darbuotojoms
  Policijos pareigūnai likvidavo didelį naminės degtinės bravorą
  Kauno pareigūnai sučiupo visoje šalyje sukčiavusį vyrą
  Tegai:
  vagystė, policija, Vilnius

  Svarbiausios temos