03:19 2020 Spalio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1852
 • RUB91.4095

  Lietuvos vyriausiosios rinkimų komisijos darbuotojai išmoko kelias frazes gestų kalba, kad motyvuotų balsuoti rinkėjus su klausos negalia

  Vyriausiosios rinkimų komisijos darbuotojai pareiškė, jog jiems svarbus kiekvienas balsas ir kiekvienas į rinkimus ateinantis rinkėjas. Dėl šios priežasties vieną ankstų rytą jie susibūrė ir nufilmavo kvietimą gestų kalba, skirtą rinkėjams su klausos negalia.

  Kvietimą VRK paskelbė savo Facebook paskyroje.

  Vaizdo įraše galima pamatyti VRK pirmininkę Laurą Matjošaitytę ir kitus komisijos darbuotojus, kurie pareiškia, kad balsuos, ir ragina balsuoti ir kitus šalies gyventojus.  

  Lietuvos Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną. Šalyje jau vyksta išankstinis balsavimas, kuris tęsis iki spalio 8 dienos imtinai.

  VRK primena, kad rinkėjams einant balsuoti reikia pasiimti asmens dokumentą, dėvėti nosį ir burną dengiančią veido apsaugos priemonę bei turėti savo asmeninį rašiklį. Pamiršusiems atsinešti rašymo priemones, balsavimo vietoje bus suteikiamos daugkartinės, kurias rinkimų komisijų nariai reguliariai dezinfekuos.

  Temos:
  Lietuvos Seimo rinkimai — 2020 (221)

  Dar šia tema

  Rinkis šūkį lietuvišką — prekę gausi lenkišką. Kaip taupo lėšas kandidatai į Seimą?
  Tylus protestas: Vilniuje įvyko mitingas, skirtas rinkimams į Seimą
  VRK: prasideda išankstinis balsavimas Seimo rinkimuose
  Suskaičiuotos valandos iki Seimo rinkimų
  Žurnalistas pasiskundė kandidatės į Lietuvos Seimą kalba bažnyčioje
  Tegai:
  gestų kalba, Lietuva, Vyriausioji rinkimų komisija, Seimo rinkimai

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos