11:18 2020 Spalio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1856
 • RUB90.6421
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (381)

  Taip pat priminta, kad keliaujantys į užsienio šalis turėtų pasidomėti apie valstybės, į kurią vykstama, taikomus ribojimus, atvykimo ir izoliavimo sąlygas

  VILNIUS, spalio 7 — Sputnik. Kipre ir Latvijoje pradedami taikyti nauji ribojimai Lietuvos keliautojams, rašo Sveikatos apsaugos ministerija (SAM). 

  Kipras priėmė sprendimą nuo spalio 9 dienos įtraukti šalį į paveiktų šalių, iš kurių atvykęs žmogus turi pateikti įrodymą dėl neigiamo COVID-19 tyrimo rezultato, sąrašą. Tyrimas turi būti atliktas sertifikuotoje laboratorijoje ne anksčiau kaip 72 valandas iki skrydžio. 

  Taip pat nauji ribojimai įvedami ir Latvijoje. Nuo spalio 12 dienos visiems keliautojams, kertantiems Latvijos sieną, privaloma užpildyti elektroninę formą ir išsisaugoti QR kodą. Anketą privaloma užpildyti ne anksčiau kaip prieš 48 valandas iki Latvijos sienos kirtimo. 

  Taip pat SAM priminė, kad keliaujantys į užsienio šalis turėtų pasidomėti apie valstybės, į kurią vykstama, taikomus ribojimus, atvykimo ir izoliavimo sąlygas.

  Trečiadienio duomenimis, šalyje iš viso patvirtinti 5483 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 2761 asmuo, 2600 pasveiko, 101 mirė.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (381)

  Dar šia tema

  Veiklą pradeda 1 mlrd. eurų Pagalbos verslui fondas
  Ekspertas: dėl COVID-19 policinių priemonių kol kas nereikia
  Lietuvoje per praėjusią parą registruotos 2 mirtys nuo koronaviruso
  Tegai:
  apribojimas, koronavirusas, Latvija, Kipras, Lietuva

  Svarbiausios temos