18:15 2020 Spalio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1785
 • RUB91.4401
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Aiškinantis pažeidimo aplinkybes abu piliečiai sakė, kad gailisi dėl neapgalvotų veiksmų, todėl pažeidimo vietoje pareigūnų apskaičiuotą žalą gamtai atlygino gera valia

  VILNIUS, spalio 7 — Sputnik. Praėjusį penktadienį Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai, gavę pranešimą, Aukštaitijos nacionaliniame parke sučiupo du asmenis, besivažinėjančius krosiniais motociklais ir ardančius miško paklotę, apie tai pranešė departamento spaudos tarnyba.

  Už Lankymosi miške taisyklių pažeidimą, kai motorinėmis transporto priemonėmis neteisėtai važiuojama per miško paklotę, taip ją žalojant ar sunaikinant, pažeidėjui gresia bauda nuo 140 iki 300 eurų. 

  Aiškinantis pažeidimo aplinkybes abu piliečiai sakė, kad gailisi dėl neapgalvotų veiksmų, todėl pažeidimo vietoje pareigūnų apskaičiuotą žalą gamtai (50,22 eurų) atlygino gera valia. Jiems teks sumokėti pusę sankcijoje numatytos minimalios baudos — po 70 eurų.

  Į įvykio vietą buvo iškviesti ir Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai. Jie pažeidėjams surašė protokolus už neregistruotų transporto priemonių vairavimą keliais (bauda nuo 30 eurų) ir už vairavimą neturint teisės vairuoti šios kategorijos transporto priemones (bauda nuo 300 eurų).

  Dar šia tema

  Klaipėdos pareigūnai sulaikė vyrą, įtariamą platinusį narkotikus — video
  Vilniuje sulaikyti vyrai, įtariami paspirtukų vagystėmis
  Šilutės rajone rastas vyro kūnas, įtariama, kad jį užpuolė bulius
  Tegai:
  Aplinkos apsaugos departamentas, motociklas

  Svarbiausios temos