01:23 2020 Spalio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1856
 • RUB90.6421
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (380)

  Pabrėžiama, kad nors Karštoji linija nuolat reaguoja į besikeičiančią epidemiologinę situaciją, žmogiškieji ištekliai nėra beribiai

  VILNIUS, spalio 9 — Sputnik. Šalies Karštoji linija 1808 kasdien sulaukia apie 13 tūkst. skambučių, o pastaruoju metu skambučių kiekis ženkliai išaugo, rašo Sveikatos apsaugos ministerija (SAM). 

  Karštosios linijos 1808 darbuotojams pastaruoju metu sulaukiant daug skambučių dėl koronaviruso tyrimo prieš suplanuotas operacijas, ministerija atkreipia dėmesį, kad prieš operacijas tyrimai atliekami ne mobiliuosiuose punktuose, o poliklinikose arba ligoninėse. Tad dėl koronaviruso tyrimo prieš planinę operaciją žmonės į Karštąją linija neturėtų skambinti.

  Taip pat Karštąja koronos linija 1808 neregistruojami ir žmonės, žinantys, jog turėjo sąlytį su užsikrėtusiuoju koronavirusu arba įtariantys, jog galimai galėjo turėti rizikingą kontaktą.  

  Tuo atveju, jei asmuo mano, jog galimai turėjote sąlytį su užsikrėtusiaisiais koronavirusu, savo duomenis turėtų pateikti Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistams elektoriniu būdu, užpildydami anketą.

  Pateikę duomenis, žmonės sulauks NVSC specialistų, atliksiančių individualų rizikos vertinimą, skambučio. Taip pat NVSC specialistai nuspręs dėl tyrimo atlikimo ir patys žmogų tyrimui užregistruos. 

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (380)

  Dar šia tema

  Skvernelis įvertino naujo karantino galimybę
  Kas pasikeis po karantino įvedimo: draudimų sąrašas
  Vytautas Landsbergis laikosi saviizoliacijos
  Tegai:
  koronavirusas, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM)

  Svarbiausios temos