14:12 2020 Spalio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1821
 • RUB90.8256
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Lietuvos Seimo rinkimai — 2020 (226)

  VRK duomenimis, iki spalio 9 dienos buvo gauta daugiau kaip 1600 Lietuvos piliečių prašymų balsuoti namuose saviizoliacijos metu

  VILNIUS, spalio 9 — Sputnik. Vyriausioji rinkimų komisija ragina rinkėjus, kurie saviizoliuojasi namuose, suskubti ir iki šiandien vidurdienio pateikti prašymą balsuoti namuose, rašoma komisijos pranešime.

  Eilės per išankstinį balsavimą Vilniuje
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  Prašymus galima registruoti VRK el. paštu balsuok@vrk.lt arba skambinant trumpuoju informacijos apie rinkimus teikimo numeriu 1855.

  VRK duomenimis, iki spalio 9 dienos buvo gauta daugiau kaip 1600 Lietuvos piliečių prašymų balsuoti namuose saviizoliacijos metu. Balsavimas namuose vyksta spalio 9–10 dienomis.

  Rinkimai į Seimą vyks spalio 11 dieną. Šalyje jau vyksta išankstinis balsavimas, kuris tęsis iki ketvirtadienio.

  Remiantis bendrovės "Baltijos tyrimai" atlikta apklausa, iš visų partijų į Seimą gali patekti septynios partijos: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, Lietuvos socialdemokratų partija, Liberalų sąjūdis, "Darbo partija", "Laisvė ir teisingumas", taip pat Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga.

  Interviu Sputnik Lietuva politologas Vadimas Volovojus pareiškė, jog šioje apklausoje svarbu, kad "valstiečių" partija užėmė pirmą vietą, aplenkdama konservatorius. Jo nuomone, yra priežasčių teigti, kad po rinkimų bus sukurta centro kairės koalicija.

  Temos:
  Lietuvos Seimo rinkimai — 2020 (226)

  Dar šia tema

  Lietuvos VRK įvardijo iš anksto balsavusių rinkėjų skaičių per pirmąją dieną
  Sostinėje įsteigta papildoma balsavimo vieta
  Per dvi išankstinio balsavimo dienas Lietuvos Seimo rinkimuose balsavo 37 tūkst rinkėjų
  Tegai:
  saviizoliacija, balsavimas, rinkimai

  Svarbiausios temos