14:03 2020 Spalio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1821
 • RUB90.8256
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pasieniečiai išsiaiškino, kad šis Vokietijoje gyvenamąją vietą deklaravęs Lietuvos pilietis problemų su teisėsauga turi ir Baltijos šalyje

  VILNIUS, spalio 9 — Sputnik. Vilniaus oro uoste pasieniečiai sulaikė Vokietijoje gyvenantį lietuvį, kuris nusikaltimus padarė ir šioje šalyje, ir, įtariama, Lietuvoje, rašo Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Ketvirtadienio vakarą Vilniaus oro uoste dirbę VSAT pareigūnai buvo informuoti, kad iš Berlyno skrendančiame lėktuve yra grąžinamas asmuo. Jis iš Vokietijos buvo išsiųstas už nusikaltimą.

  Tikrindami dokumentus pasieniečiai nustatė, kad šis 29-erių Vokietijoje gyvenamąją vietą deklaravęs Lietuvos pilietis problemų su teisėsauga turi ir Baltijos šalyje. Jis nuo šių metų spalio 6 dienos yra ieškomas Klaipėdos policijos kaip įtariamasis už nusikaltimo padarymą.

  Pasieniečiai vyrą sulaikė ir nuvedė į oro uosto užkardos patalpas. Tą pačią dieną ieškomasis buvo perduotas atvykusiam paieškos iniciatoriaus konvojui.

  VSAT duomenimis, iš viso šiemet pasieniečiai sulaikė 1596 įvairių šalių piliečius, kurių dėl nusikaltimų ar nusižengimų ieškojo Lietuvos ir užsienio valstybių teisėsauga.

  Dar šia tema

  Baltarusis gabeno priekabą su galimai suklastotu kėbulo numeriu
  Neringoje bus įdiegta sienos su Rusija stebėjimo sistema
  Pasieniečiai sulaikė du latvius, į Vakarų Europą neteisėtai gabenusius tris rusus
  Tegai:
  Vilniaus oro uostas, Vokietija, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)

  Svarbiausios temos