09:14 2020 Spalio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1852
 • RUB91.4095
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (356)

  Vyriausybės nutarimu, vienas iš reikalavimų — renginiai, nepriklausomai nuo dalyvių skaičiaus, galės būti organizuojami tik tais atvejais, jeigu užtikrinamas bilietų platinimas elektroniniu būdu arba dalyvių bei žiūrovų registracija

  VILNIUS, spalio 9 — Sputnik. Atnaujinti reikalavimai renginiams, miestų šventėms, festivaliams ir mugėms (išskyrus asmenines šventes), praneša Sveikatos apsaugos ministerija.

  Pabrėžiama, kad nuo šiol elektroninis bilietų platinimas arba dalyvių registracija tampa privalomi visiems renginiams. Tuo pačiu renginių organizatoriai taip pat turės užtikrinti būtinus atstumus tarp žiūrovų arba dalyvių, o maisto ir gėrimų vartojimui skirti specialias erdves su stalais arba baru.

  "Penktadienį pasirašytu operacijų vadovo sprendimu įvedami privalomi atstumai tarp renginio dalyvių bei žiūrovų. Atvirose erdvėse bus privaloma užtikrinti metro atstumą arba sodinti žiūrovus į kas antrą kėdę. Uždarose erdvėse atstumas turės būti ne mažesnis nei du metrai arba žiūrovai sodinami į kas antrą kėdę", — teigiama pranešime.

  Pažymima, kad valgyti bei gerti renginio metu bus galima tik specialiai tam skirtoje vietoje ir tik prie stalų arba barų.

  Vyriausybės nutarimu, nuo šiol renginiai, nepriklausomai nuo dalyvių skaičiaus, galės būti organizuojami tik tais atvejais, jeigu užtikrinamas bilietų platinimas elektroniniu būdu arba dalyvių bei žiūrovų registracija.

  Penktadienio duomenimis, Lietuvoje patvirtinti 5758 koronaviruso atvejai. Pasveiko 2722 žmonės, mirė 103 pacientai.

  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  © Sputnik
  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (356)

  Dar šia tema

  Lukašenka įvardijo Baltarusijos "išlikimo" garantą
  Raseinių rajone rekomenduojama atidėti asmenines šventes
  Tegai:
  Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), renginiai, koronavirusas

  Svarbiausios temos