00:10 2020 Spalio 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1698
 • RUB92.4606
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Lietuvos Seimo rinkimai — 2020 (257)

  Rinkėjai, patenkantys į rizikos grupes, raginami ateiti balsuoti rytinėmis balsavimo valandomis, kai rinkimų apylinkėse būna mažiau žmonių

  VILNIUS, spalio 10 — Sputnik. Rinkėjai raginami būti pilietiški ir einant balsuoti saugoti ne tik save, bet ir kitus balsuoti atėjusius žmones, rašo Vyriausioji rinkimų komisija (VRK).

  Išankstiniai Seimo rinkimai
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  Spalio 11-ąją VRK prašo visų balsuoti atvykusių rinkėjų būti pilietiškų ir eilėse prie balsavimo vietų praleisti vyresnio amžiaus žmones, neįgaliuosius, besilaukiančias moteris, balsuoti atėjusius tėvus su kūdikiais ir mažais vaikais.

  Tuo tarpu rinkėjai, patenkantys į rizikos grupes, raginami ateiti balsuoti rytinėmis balsavimo valandomis, kai rinkimų apylinkėse būna mažiau žmonių.

  Taip pat patariama į balsavimo patalpą nesivesti kitų asmenų, kurie nebalsuoja rinkimuose, atvykus į balsavimo vietas nesibūriuoti bei laikytis saugaus atstumo nuo rinkimų komisijų narių ir kitų rinkėjų.

  Priminta, kad rinkėjams einant balsuoti reikia turėti asmens dokumentą, dėvėti nosį ir burną dengiančią veido apsaugos priemonę bei turėti savo asmeninį rašiklį.

  Spalio 11 dieną rinkėjai gali balsuoti savo rinkimų apylinkėje arba bet kurioje savo apygardos rinkimų apylinkėje nuo 07:00 iki 20:00 val.

  Temos:
  Lietuvos Seimo rinkimai — 2020 (257)

  Dar šia tema

  Saviizoliacijoje balsuoti norintys rinkėjai raginami paskubėti
  Balsuok saugiai: ką reikia žinoti apie balsavimą COVID-19 sąlygomis
  Šeštadienį šalyje prasideda rinkimų agitacijos draudimo laikotarpis
  Tegai:
  Seimo rinkimai, Vyriausioji rinkimų komisija

  Svarbiausios temos