02:17 2020 Spalio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1819
 • RUB90.2935
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Abiejų valstybių pasienyje periodiškai kaupiasi sunkiasvorių transporto priemonių eilės, dažniausiai savaitgaliais ir švenčių dienomis

  VILNIUS, spalio 11 — Sputnik. Prie Baltarusijos ir Lietuvos sienos sekmadienį susikaupė sunkvežimių eilė. Tai praneša Baltarusijos valstybės sienos komiteto duomenys.

  Nuo 14:00 daugiau nei 430 sunkvežimių negali patekti į Lietuvą iš Baltarusijos. Dauguma jų stovi "Privalkos" patikros punkte — ten galimybės išvažiuoti laukia daugiau nei 190 transporto priemonių. "Kamennyi Log" yra daugiau nei šimtas sunkvežimių, daugiau nei 90 — "Beniakonyse" ir daugiau nei 50 — "Kotlovkoje".

  Punktai "Vidžiai" ir "Loša" neveikia.

  Taip pat yra eilės Latvijos kryptimi. "Grigorovščinoje" yra daugiau nei 130 sunkvežimių, o "Urbanų" patikros punkte — daugiau nei 60.

  Iš Baltarusijos į Lenkiją negali įvažiuoti daugiau nei 140 automobilių. "Bruzguose" yra daugiau nei 90 sunkiasvorių sunkvežimių, "Berestovicoje" — daugiau nei 30, o "Kozlovičių" kontrolės punkte — daugiau nei 20 sunkvežimių.

  Eilių Ukrainos kryptimi nėra.

  Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje periodiškai kaupiasi sunkvežimių eilės, dažniausiai savaitgaliais ir švenčių dienomis. Paprastai į respubliką negali patekti šimtai sunkvežimių, jiems tenka laukti labai ilgai. Panaši situacija pastebima ir link Latvijos bei Lenkijos iš Baltarusijos, tačiau eilių yra mažiau.

  Šią savaitę Gardino regioninė muitinė ne kartą pareiškė, kad eilės prie Baltarusijos ir Lietuvos sienos susidaro dėl Lietuvos nevykdomų įsipareigojimų. Tuo pat metu Lietuva priekaištauja Baltarusijai dėl nereguliaraus darbo.

  Dar šia tema

  Dėl COVID-19 Rucavos krašto gyventojai nustojo apsipirkti Palangoje
  Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje stovi daugiau nei 500 sunkvežimių
  Tegai:
  eilės pasienyje, eilės, sunkvežimis, Lietuva, Baltarusija, pasienis

  Svarbiausios temos