15:58 2020 Lapkričio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1865
 • RUB90.1119
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Nauji COVID-19 ligos atvejai patvirtinti Demokratinėje mokykloje, kriminalinės policijos biure, ugdymo įstaigose bei ligoninėse

  VILNIUS, spalio 12 — Sputnik. Per vakar parą Lietuvoje patvirtinti 125 COVID-19 infekcijos atvejai, praneša Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

  Iš viso Lietuvoje patvirtinti 6248 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 3330 asmenys, 2793 pasveiko.

  Nauji atvejai registruojami Kauno, Vilniaus, Šiaulių, Telšių, Klaipėdos, Alytaus ir  Tauragės apskrityse.

  Nustatyti 5 įvežtiniai atvejai: po 1 iš Estijos, Vokietijos, Lenkijos, po 2 iš Jungtinės Karalystės. Pavirtinti 55 atvejai, kurių užsikrėtimo aplinkybės nežinomos.

  Protrūkiuose — 65 atvejai

  3 atvejai Vilniaus apskrityje patvirtinti Jono Basanavičiaus gimnazijos protrūkyje. Su šiuo protrūkiu jau siejami viso 6 atvejai.

  1 atvejis patvirtintas Vilniaus Demokratinės mokyklos protrūkyje. Su šiuo protrūkiu siejama 4 atvejai.

  Lietuvos kriminalinės policijos biure patvirtintas 1 atvejis per vakar parą. Iš viso su šiuo protrūkiu siejami 2 atvejai.

  1 antrinis atvejis yra siejamas su protrūkiu "Alfa Steps". Iš viso su šiuo protrūkiu siejama 25 atvejai.

  Su Vilniaus apskrityje "liepsnojančiu" protrūkiu tarp ledo ritulininkų siejamas 1 atvejis. Su šiuo protrūkiu siejama 25 atvejai.

  Šiaulių apskrityje koronavirusine infekcija užsikrėtė 6 lopšelio-darželio "Žibutė" darbuotojai.

  3 COVID-19 ligos atvejai patvirtinti UAB "Raštuoti mezginiai" darbuotojams Šiauliuose. Iš viso su šiuo protrūkiu siejama 11 atvejų.

  2 atvejai patvirtinti darbuotojams žvejybos tinklų įmonėje Šiaulių mieste. Iš viso su protrūkiu šioje įmonėje siejama 4 atvejai.

  3 atvejai patvirtinti AB "Massiwe Wood Construction" darbuotojams. Iš viso su šiuo židiniu siejama 11 atvejų.

  Šiaulių Spindulio ugdymo centre patvirtintas 1 antrinis atvejis. Iš viso su šiuo protrūkiu siejama 8 atvejai.

  4 antriniai atvejai Šiaulių rajone siejami su protrūkiu AB "Rūta" įmonėje. Su šiuo protrūkiu siejama 12 atvejų.

  2 atvejai, iš kurių 1 antrinis, yra siejami su Respublikinės Šiaulių ligoninės protrūkiu. Taip pat Klaipėdos apskrityje 1 antrinis atvejis yra siejamas su šiuo protrūkiu. Iš viso siejama 76 atvejai.

  1 atvejis patvirtintas  Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje, administracijoje. Iš viso su šiuo protrūkiu siejama 11 atvejų. Taip pat 1 atvejis patvirtintas VšĮ Klaipėdos universitetinės ligoninės protrūkyje.

  2 atvejai patvirtinti Klaipėdos Jūrininkų ligoninės Palangos departamento Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus protrūkyje.

  1 atvejis patvirtintas Klaipėdos Vydūno gimnazijos mokiniui. Iš viso su šiuo protrūkiu jau siejama 4 atvejai.

  Telšių apskrityje 4 atvejai patvirtinti Plungės Senamiesčio mokyklos protrūkyje. Iš viso su šiuo protrūkiu susiję jau 6 susirgimai.

  7 atvejai patvirtinti UAB "Technoexport Storage Lt" įmonės protrūkyje Plungėje. Šiame protrūkyje jau registruota 15 susirgimų.

  Alytaus apskrityje 2 nauji atvejai, patvirtinti per vakar parą, yra susiję su Druskininkų savivaldybės protrūkiu. Iš viso su šiuo protrūkiu jau siejama 22.

  2 atvejai patvirtinti UAB "Norvelita" įmonės protrūkyje. Su šiuo protrūkiu jau siejama 2 atvejai.

  Kauno apskrityje po 1 atvejį fiksuota Blinstrubiškių socialinės globos namų protrūkyje, KTU Vaižganto progimnazijos, 1 antrinis atvejis patvirtintas LSMU Kauno ligoninės Kardiologijos skyriaus, 1 antrinis atvejis yra siejamas su Raseinių r. savivaldybe, 1 atvejis patvirtintas Kauno "Social Dance Life" klubo protrūkyje, taip pat 1 antrinis atvejis siejamas su Erudito licėjaus protrūkiu.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje nustatyta daugiau kaip 37,1 milijono infekcijos atvejų, daugiau nei milijonas žmonių mirė.

  Dar šia tema

  Naujas COVID-19 atvejų rekordas Lietuvoje — dar ne riba, pareiškė gydytojas
  COVID-19 paveiktų šalių sąraše nebeliko aštuoniolikos valstybių
  Tegai:
  COVID-19, Lietuva

  Svarbiausios temos