10:10 2020 Spalio 30
Tiesioginis eteris
 • USD1.1704
 • RUB93.0481
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (441)

  SAM pabrėžė, jog tokiu atveju išvedęs augintinį į lauką žmogus privalo visą laiką dėvėti veido apsaugos priemones bei vengti bet kokio kontakto su kitais asmenimis

  VILNIUS, spalio 13 — Sputnik. Augintinių šeimininkams, turėjusiems sąlytį su koronavirusu sergančiu asmeniu, ir negalintiems perleisti augintinių priežiūros kitiems asmenims, leidžiama išeiti į lauką ne ilgiau kaip 15 minučių, praneša Sveikatos apsaugos ministerija.

  Kaip pranešama, išvedęs augintinį į lauką, žmogus privalo visą laiką dėvėti veido apsaugos priemones: veido kaukes, respiratorius ar kt. — bei vengti bet kokio kontakto su kitais asmenimis. Draudžiama lankytis žmonių susibūrimo vietose: renginiuose, parduotuvėse, viešojo maitinimo įstaigose ir pan.

  Jei su žmogumi susisiekia pareigūnai, atliekantys patikrinimą dėl izoliacijos sąlygų laikymosi, žmogus privalo nedelsdamas grįžti į izoliavimosi vietą.

  Sveikatos apsaugos ministerija prašo gyventojų sąmoningumo ir primena, kad gyvūnus auginantiems žmonėms trumpam išeiti į lauką galima tik tuo atveju, jei asmuo neturi virusinei kvėpavimo takų infekcijai būdingų požymių.

  Naujausiais duomenimis, iš viso Lietuvoje patvirtinti 6248 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 3330 asmenų, 2793 pasveiko, mirė 103 pacientai.

  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  © Sputnik
  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (441)

  Dar šia tema

  Izoliacijoje esančius vaikus prižiūrintys tėvai gaus ligos išmokas
  Keičiasi izoliacijos tvarka: geros žinios norintiems anksčiau nutraukti saviizoliaciją
  Saviizoliacija su žolelėmis. Augalai prieš COVID-19
  Tegai:
  koronavirusas, saviizoliacija, augintiniai, Lietuva

  Svarbiausios temos