03:05 2020 Spalio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1856
 • RUB90.6421
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (380)

  Pranešama, kad Lietuvoje iš viso patvirtinti 6366 koronaviruso atvejai, tebeserga 3386 asmenys, 2842 pasveiko

  VILNIUS, spalio 13 — Sputnik. Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinta 118 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejų, praneša Sveikatos apsaugos ministerija.

  Pranešama, kad Lietuvoje iš viso patvirtinti 6366 koronaviruso atvejai, tebeserga 3386 asmenys, 2842 pasveiko, mirė 106 žmonės.

  Pabrėžiama, kad šią savaitę imtinai, Raseinių, Radviliškio, Kelmės, Šiaulių, Kauno, Vilniaus, Mažeikių, Šilalės, Kėdainių, Panevėžio rajonų, taip pat Šiaulių, Rietavo, Elektrėnų, Druskininkų, Kauno, Vilniaus, Panevėžio miestų gyventojams bus intensyviau atliekami tyrimai dėl koronaviruso.

  Po kontakto su sergančiaisiais, epidemiologų vertinimu, užsikrėtė 110 asmenų. 48 asmenų užsikrėtimo aplinkybių specialistams nustatyti nepavyko. Epidemiologinių tyrimų metu nustatyta, kad asmenys išvykę į užsienį nebuvo, su patvirtintais COVID-19 atvejais nebendravo. Specialistai nagrinėja šių užsikrėtusiųjų maršrutus, tad statistika dar gali keistis, jei būtų rastos sąsajos tarp atskirų atvejų. Be to, vakar buvo patvirtinti 2 įvežtiniai atvejai iš Lenkijos ir Jungtinės Karalystės.

  Savo ruožtu, visuomenės sveikatos specialistai ragina žmones laikytis visų koronaviruso infekcijos plitimo prevencijos priemonių: rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, dėvėti asmens apaugos priemones, laikytis saugaus atstumo ir kita.

  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  © Sputnik
  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (380)

  Dar šia tema

  Keičiasi izoliacijos tvarka: geros žinios norintiems anksčiau nutraukti saviizoliaciją
  Saviizoliacijoje esantys augintinių šeimininkai gali trumpam išeiti į lauką
  Tegai:
  koronavirusas, Lietuva

  Svarbiausios temos