19:19 2020 Spalio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1785
 • RUB91.4401
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Vyras prisipažino dėl visų įvykdytų nusikalstamų veikų ir pareiškė, kad padaryti nusikaltimus jį paskatino skyrybos su drauge, po kurių jis vėl pradėjo vartoti narkotines medžiagas

  VILNIUS, spalio 13 — Sputnik. Išnagrinėta baudžiamoji byla, kurioje 2019 metų kalėdiniu laikotarpiu alytiškis pripažintas kaltu dėl 5 vagysčių, 2 plėšimų, sunkaus sveikatos sutrikdymo bei pasikėsinimo padaryti nusikalstamą veiką, apie tai pranešė Prokuratūros spaudos tarnyba.

  Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad praėjusių metų gruodžio mėnesį vyras buvo sulaikytas apsaugos darbuotojų, kai iš Alytuje esančios parduotuvės bandė pagrobti 4 butelius degtinės. Tą pačią savaitę jis įvykdė dar 5 vagystes, kurių metu iš nukentėjusių buvo pavogtos rankinės su jose buvusiais daiktais.

  Vienai iš nukentėjusių, pagyvenusiai moteriai, nuteistasis, sudavęs smūgį į galvos sritį, sukėlė sunkius sveikatos sužalojimus. Kūčių rytą daugiabučio namo laiptinėje vyriškis, panaudodamas fizinį smurtą, pavogė dar vieną rankinę. Per Kalėdas nuteistasis iš pažįstamo vyro pavogė 800 eurų.

  Nuteistasis prisipažino dėl visų įvykdytų nusikalstamų veikų ir teigė, kad padaryti nusikaltimus jį paskatino skyrybos su drauge, po kurių jis vėl pradėjo vartoti narkotines medžiagas.

  Alytaus gyventojui skirta 4 metų laisvės atėmimo bausmė, taip pat jis privalės atlyginti daugiau nei 11 tūkst. eurų siekiančią turtinę ir neturtinę žalą nukentėjusiems.

  Dar šia tema

  Sulaikyti nusikaltėliai, kurie naudodamiesi "Smart-ID" pasisavino apie 100 tūkst. eurų
  Teismas pradės nagrinėti Rokiškyje nužudyto trenerio bylą
  Aukštaitijos regiono kunigas bus teisiamas už disponavimą vaikų pornografija
  Tegai:
  prokuratūra, Alytus

  Svarbiausios temos