21:58 2020 Spalio 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1727
 • RUB92.3025
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Renginio metu vaikai galės susipažinti su terapiniais šunimis, kurie ir klausysis mažųjų skaitytojų

  VILNIUS, spalio 14 — Sputnik. Kauno Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje vėl galima skaityti su šunimis, praneša Kauno miesto savivaldybė.

  "Šių skaitymų tikslas — padėti vaikams pamilti knygą ir skaitymą, suteikti jiems drąsos ir pasitikėjimo savimi. Šuo — puikus klausytojas, kuris nekritikuoja ir netaiso, o jau vien jo buvimas šalia ir kailiuko glostymas padeda vaikams atsipalaiduoti ir sieti skaitymą su maloniomis emocijomis", — teigiama pranešime.

  Pabrėžiama, kad norintys lankyti skaitymus su šunimi kviečiami atvykti į įvadinį susitikimą, kuris vyks spalio 17 dieną 12 val. bibliotekos "Berželio" padalinyje, Taikos pr. 113B.

  Renginio metu vaikai galės susipažinti su terapiniais šunimis, kurie ir klausysis mažųjų skaitytojų.

  Pranešime teigiama, jog įrodyta, kad vaikų skaitymas yra siejamas su geresniais mokymosi rezultatais, aukštesniu raštingumo lygiu ir net sėkme ateities darbo rinkoje, todėl tokios skaitymo skatinimo iniciatyvos mažiesiems skaitytojams yra labai naudingos.

  "Šuns buvimas ramina, mažina stresą, be to, terapinis šuo yra puikus klausytojas — jis niekada nekritikuoja, netaiso skaitančių vaikų, tad vaikai įgyja daugiau drąsos ir pasitikėjimo savimi", — teigiama pranešime.

  Skaitymų su šunimi projektas Kauno Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje pradėtas praėjusių metų gruodį, sėkmingai tęsėsi iki karantino, o nuo spalio 17-osios grįžta jau į du bibliotekos padalinius.

  Dar šia tema

  Kaune rinkimų apylinkės buvo dezinfekuotos neįprastu būdu — video
  Kaunas kviečia dalyvauti Sugiharos savaitės renginiuose
  Tegai:
  šunys, biblioteka, Kaunas

  Svarbiausios temos