16:50 2020 Spalio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1810
 • RUB92.0238
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Naujasis šildymo sezonas pradedamas atsižvelgiant į faktinę lauko oro temperatūrą — kai tris paras iš eilės vidutinė lauko oro temperatūra būna žemesnė už +10°C

  VILNIUS, spalio 14 — Sputnik. Šildymo sezonas Vilniuje pradedamas nuo ketvirtadienio, apie tai pranešė Vilniaus miesto savivaldybė.

  Vilniečiams spalio mėnesį centralizuotas šildymas kainuos net 20 proc. mažiau nei tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais, kai kilovatvalandės kaina buvo 4,27 ct, o šiemet — 3,40 ct. Tokios žemos šilumos kainos šildymo sezonu sostinėje nebuvo per visą dešimtmetį.

  Pasak VŠT generalinio direktoriaus Gerimanto Bakano, žemas šilumos kainas lėmė kuro kainos mažėjimas.

  Naujasis šildymo sezonas pradedamas atsižvelgiant į faktinę lauko oro temperatūrą — kai tris paras iš eilės vidutinė lauko oro temperatūra būna žemesnė už +10°C.

  Pagal suderintą su Vilniaus miesto savivaldybe šilumos tiekimo eiliškumą, pirmiausia pradedamos šildyti sostinės gydymo įstaigos, vaikų darželiai ir mokyklos, tuomet gyvenamieji namai, komerciniai administraciniai pastatai, vėliausiai — pramonės įmonės.

  Atkreiptas dėmesys, kad patys gyventojai šildymo sezoną savo daugiabučiuose gali paankstinti, jeigu dėl to apsisprendžia balsų dauguma daugiau negu pusė gyventojų.

  Dar šia tema

  Įvardyta, kur šiemet užfiksuota daugiausia žaibų išlydžių
  Per vakar parą šalyje užfiksuotas didelis kritulių kiekis
  Praėjusią savaitę elektra Lietuvoje pigo 12 procentų
  Tegai:
  šildymas, Vilnius

  Svarbiausios temos