19:12 2020 Lapkričio 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Lietuvos Seimo rinkimai — 2020 (279)

  Komisija kreipėsi į Sveikatos apsaugos ministeriją, kad tokios kategorijos piliečiai galėtų dalyvauti išankstiniame balsavime

  VILNIUS, spalio 15 — Sputnik. Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) kreipėsi į Sveikatos apsaugos ministeriją (SAM) dėl to, kad antrojo Seimo rinkimų turo metu saviizoliacijoje esantys rinkėjai turėtų galimybę balsuoti specialiai jiems įsteigtose balsavimo vietose, teigiama VRK pranešime.

  Pranešama, kad VRK, reaguodama į epidemiologinę situaciją Lietuvoje, kreipėsi į SAM su prašymu sudaryti galimybes rinkėjams, esantiems saviizoliacijoje palikti savo izoliacijos vietą 2020 metų spalio 19–22 dienomis iki 2 valandų ir atvykti balsuoti į išankstinio balsavimo vietas, kurios būtų specialiai įsteigtas Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio miestų ir Raseinių rajono savivaldybėse. 

  Tuo pačiu pažymima, kad rinkėjui atvykus, rinkimų komisijos narys nustatytų rinkėjo tapatybę, išduotų jam balsavimo dokumentus, o pats rinkėjas, būdamas savo transporto priemonėje, užpildytų balsavimo biuletenį, įdėtų jį į vokus, užklijuotų ir grąžintų rinkimų komisijos nariui.

  Pirmasis Seimo rinkimų turas įvyko sekmadienį. Antrasis turas vyks spalio 25 dieną. Jis vyks tose rinkimų apylinkėse, kur nė vienam iš kandidatų nepavyko surinkti daugiau nei 50 procentų balsų. 68 mandatai vis dar laisvi.

  Temos:
  Lietuvos Seimo rinkimai — 2020 (279)

  Dar šia tema

  Vilniuje, viešbutyje, apvogtas Seimo narys
  Ekspertas: be antrojo turo neaišku, kas sudarys koaliciją Seime
  Tegai:
  Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), rinkimai, koronavirusas, Vyriausioji rinkimų komisija

  Svarbiausios temos